To jedna z najtrudniejszych pozycji seksualnych! Jak robić to "na motyla"?

Hanna Skowron 12.10.2018 AKTUALIZACJA: 17.12.2019
Kobieta i mężczyzna
Fotografia: Shutterstock

Do tej pozycji potrzeba silnego mężczyzny i wygimnastykowanej kobiety. 

W Polsce wciąż najpopularniejszymi pozycjami są: pozycja misjonarska, na łyżeczki i na jeźdźca. Trend ten jednak powoli się zmienia i coraz więcej par w kolejnych badaniach na temat seksualności przyznaje się, że wprowadzają do sypialni nieco więcej pikanterii i innowacji. 

Oczywiście nie wszyscy są w stanie przebrnąć przez kamasutrę, która wymaga od kochanków wyjątkowo dobrej kondycji fizycznej i wygimnastykowanego ciała. To jednak nie znaczy, że nie możemy wypróbować jakiś ekstrawaganckich pozycji. 

Pozycja "na motyla"

Ostatnio w sieci furorę robi pięknie brzmiąca pozycja "na motyla". Oczywiście ta pozycja seksualna nie ma nic wspólnego z rozkładaniem skrzydeł, jednak prawdą jest, że kobieta nieco się unosi. Jak podaje zagraniczne źródło "The Sun", pozycja "na motyla" wymaga siły od mężczyzny i gibkości od kobiety

Jak to jest kochać się "na motyla"? Partnerka musi odwrócić się do swojego partnera plecami i pozwolić, aby ukochany ją podniósł. Pupa kobiety powinna się znaleźć na wysokości krocza mężczyzny. Kobieta rozkłada nogi tak, aby partner mógł złapać ją pod kolanami, a rękami oplata jego kark. Dlaczego taka nazwa tej pozycji? Kobieta i mężczyzna ułożeni w ten sposób wyglądają jak motyle. 

Choć nie jest to najbardziej wygodna pozycja, eksperci twierdzą, że zapewnia głęboką penetrację i niezwykłe doznania dla obu stron. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Seks to przyjemność, dlatego nie warto myśleć w trakcie stosunku o nieistotnych szczegółach:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów