Nie każdemu łatwo jest się otworzyć na drugiego człowieka. Te znaki zodiaku są emocjonalnie niedostępne

Katarzyna Leszczyńska 20.12.2017 AKTUALIZACJA: 17.04.2020
Znaki zodiaku niedostępne emocjonalnie
Fotografia: pixabay.com

Z tymi ludźmi trudniej jest stworzyć oparty na szczerości związek.

Nie od dziś wiadomo, że znaki zodiaku wpływają na naszą osobowość. W zależności od tego, pod jaką gwiazdą się urodziliśmy, może się okazać, że jesteśmy nieco czulsi od innych lub wręcz przeciwnie, możemy być emocjonalnie niedostępni. Okazuje się, że istnieją znaki zodiaku, które są wyjątkowo skryte. Astrolog wskazał w rozmowie z portalem Bustle.com, które znaki zodiaku są emocjonalnie niedostępne.

Baran

Osoby spod tego znaku zodiaku z reguły skupiają się na tym, czego chcą, zupełnie nie zważając na potrzeby swojego partnera. Dopóki nie nauczą się, że w związku ważniejsze jest „my” a nie „ja”, ich partnerzy mogą mieć problem ze zrozumieniem ich uczuć i postępowania.

Bliźnięta

Oni najbardziej w związku boją się zaangażowania. Gdy sprawy zaczynają obierać poważny obrót, mogą się spłoszyć i zacząć wycofywać. Wówczas zaczynają zamykać się w sobie. Żeby temu zaradzić partner powinien jak najwięcej próbować rozmawiać o uczuciach bliźniąt. Jeżeli sam będzie miał z tym problem, może się okazać, że nic z tego nie będzie.

Nie wszystkie znaki zodiaku są dostępne emocjonalnie

Strzelec

Dla tego znaku zodiaku najważniejsza jest wolność. Dlatego też emocjonalne zaangażowanie może zagrozić ich poczuciu niezależności. Strzelec jest jednak w stanie nauczyć się otwartości w stosunku do partnera, jednak on będzie musiał mu w tym pomóc. Inaczej sobie nie poradzi.

Koziorożec

Koziorożec ponad związek i miłość stawia swoją karierę. Praca jest dla niego najważniejsza. Wiedząc, że będzie skupiał się na karierze, tworzy dookoła siebie mur, który ma chronić jego serce przed zranieniem. Jeżeli komuś uda się przez niego przebić, może sprawić, że będzie nieco bardziej otwarty uczuciowo.

Wodnik

Ten znak zodiaku jest bardzo energetyczny, jednak jego plany zmieniające się z minuty na minutę mogą sprawić, że będzie nieco bardziej zamknięty emocjonalnie. Wszystko dlatego, że zdaje się być oderwany od swoich emocji i nieustannie żyć w chmurach.

W każdym z tych przypadków można jednak bez problemu się zmienić. Wystarczy, przy pomocy partnera, popracować nad sobą i spróbować być nieco bardziej wylewnym. Wówczas otworzenie się nie powinno być takie trudne.

Partner może pomóc otworzyć się emocjonalnie
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów