Naukowcy sprawdzili, który typ kobiet częściej decyduje się na "skok w bok"

Redakcja 01.03.2017
Zdrada
Fotografia: East News

Wyniki najnowszych badań zostały opublikowane na stronie Narodowej Biblioteki Medycznej USA.

Panie, które udają orgazm mają większe predyspozycje do zdrady. To nie jest żaden wymysł zranionego mężczyzny, który w dodatku jest seksistą. To wyniki badań przeprowadzonych przez amerykańskich naukowców z Departamentu Antropologii Uniwersytetu Missouri, które zostały opublikowane na stronie Narodowej Biblioteki Medycznej USA.

Okazuje się, że im częściej kobieta udaje orgazm podczas stosunku ze swoim partnerem, tym większe jest prawdopodobieństwo, że w przyszłości go zdradzi. Kobiecie, która rzadko ma orgazm, ale tego nie ukrywa, można zatem bardziej zaufać. Interpretując wyniki amerykańskich należy jednak pamiętać, że są tylko hipotetyczne. Nie można mieć pewności, że partnerka udająca orgazm zdradzi.

Giphy
Fotografia: Giphy.com

Szczerość na wagę złota

Naukowcy zaprosili do badań 138 studentek i 121 studentów, którzy zadeklarowali, że są w stałym związku heteroseksualnym. Kobiety musiały odpowiedzieć na pytania dotyczące intensywności i częstotliwości orgazmów. Panowie mieli zastanowić się, jak często ich partnerki naprawdę osiągają pełną satysfakcję ze stosunku seksualnego. 

Wszyscy badani byli zobligowani do wyznania, czy kiedykolwiek dopuścili się zdrady i czy planują ją w przyszłości. Kobieta, która osiąga orgazm zwykle jest zadowolona ze swojego życia seksualnego, dlatego nie ma powodów do poszukiwania nowego partnera. Z wypowiedzi przebadanych wysnuto wspólny wniosek - jeśli partnerka jest na tyle nieszczera, żeby oszukiwać, że szczytuje, prawdopodobnie nie będzie miała hamulców przed skokiem w bok z mężczyzną, który zapewni jej przyjemność.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów