Naukowcy sprawdzili, jak często kobiety myślą o seksie. Wyniki są co najmniej zaskakujące

Redakcja 08.06.2017
Para
Fotografia: East News

Nie raz w tygodniu, ani nawet nie raz dziennie. Panie fantazjują o seksie częściej niż mogłoby się wydawać. 

Naukowcy z Uniwersytetu w Ohio sprawdzili, jak często kobiety i mężczyźni myślą o seksie. Do badania zaprosili 283 studentów w wieku od 18 do 25 lat, którzy poproszeni zostali o odnotowanie każdej sytuacji, w której fantazjowali o seksie.

Jak podaje portal Her.ie, wykazano, że kobiety, które śpią przynajmniej 8 godzin, myślą o współżyciu 18,6 razy w ciągu dnia. To oznacza, że średnio co 50 minut nachodzą je bardzo pikantne myśli. Jednak są panie, które niegrzeczne myśli dopuszczają do siebie o wiele częściej. Rekordzistka myślała o seksie aż 140 razy dziennie, a to oznacza, że prawie co 7 minut. 

giphy-tumblr

Kobiety kontra mężczyźni 

Naukowcy nie zapomnieli jednak o panach, którzy na tle kobiet wypadli zdecydowanie lepiej. Portal Her.ie podaje, że mężczyźni myślą o seksie raz na 28 minut. Co ciekawe, badanie wykazało również, że 59 procent pań regularnie marzy o seksie z byłym partnerem. Jeśli chodzi o mężczyzn, tylko 48 procent wciąż fantazjuje o swojej eks.

W przeprowadzonym eksperymencie naukowcy skupili się również na innych czynnościach, nie tylko na seksie. Sprawdzili, jak często w ciągu dnia kobiety i mężczyźni myślą o jedzeniu i spaniu. Okazało się, że myśli o jedzeniu pojawiają się u kobiet co 62 minuty, a u mężczyzn znacznie częściej, bo co 38 minut. Natomiast o spaniu panie myślą co 72 minuty, podczas gdy mężczyźni...co 33 minuty. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów