Naukowcy określili idealną ilość partnerek, jaką powinien mieć mężczyzna przed ustatkowaniem. A co z kobietami?

Anna Respondek 24.10.2017
Zakochani
Fotografia: Pexels

Wyniki są wyjątkowo zaskakujące.

Udając, że nas to nie obchodzi, między wierszami, wypytujemy o to, ilu partnerów i ile partnerek miała przed nami nasza "druga połówka". Niby nie ma to wielkiego znaczenia, jednak spora część z nas jest ciekawa właśnie tego.

Ze względu na zaciekawienie tym tematem naukowcy postanowili określić idealną ilość partnerów, jaką powinien mieć każdy człowiek, przed ustatkowaniem. Okazało się, że jest to jednakowa liczba zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. 

Badania prowadzone przez Illicit Encounters wykazały, że według ankietowanych liczba 12 jest idealna, ponieważ pokazuje, czy osoba jest "seksualnie żądna przygód, tolerancyjna i zna świat". Według badanych posiadanie jedynie dziesięciu partnerów przed ustatkowaniem sprawia, że stajemy się zbyt konserwatywni i seksualnie niedoświadczeni. Osoby, które mają więcej niż 19 partnerów, uznawane są za takie, które są zbyt samolubne, trudne do zadowolenia i zbyt chętnie skaczą od jednego partnera do drugiego. 

Okazuje się, że mężczyźni dużo częściej chcą wiedzieć ile ich partnerki miały przed nimi "ukochanych". Według Christian Grant, prowadzącej badania, wynika to z pewnej męskiej cechy charakteru. 

Chcą być postrzegani jako najlepsi. Czasem wynika to ze szczerej chęci jak najlepszego zaspokojenia partnerki, czasem z zaspokojenia własnego ego. Jeśli chodzi o kobiety, to one lubią cieszyć się chwilą, zostawiając przeszłość za sobą - stwierdziła. 

A Wy, co o tym sądzicie? Czy to liczba idealna?

giphy (55)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów