Najgorsze miejsca na pierwszą randkę. Na niektóre pozycje na liście patrzymy z niedowierzaniem

Emilia Klima 02.06.2017
Najgorsze miejsca na pierwszą randkę
Fotografia: East News

Internauci podzielili się wspomnieniami ze swoich bardzo nieudanych randek. 

Na to, czy pierwszą randkę można uznać za udaną i rokująca na przyszłość, składa się wiele czynników. Oczywiście tym najważniejszym jest wzajemna sympatia i istnienie bądź brak wspólnych tematów do rozmowy, ale w przewodnikach randkowania możemy znaleźć całą masę wskazówek dotyczących tego, jak się ubrać, ile minut się spóźnić i jakich tematów nie poruszać pod żadnym pozorem. 

Ważnym elementem układanki jest też miejsce pierwszego spotkania. Tutaj szkół jest kilka. Niektórzy zalecają klasyczne kino i kolacje, inni twierdzą, że na partnerce wrażenie zrobi coś bardziej "szalonego" i pomysłowego typu spływ kajakowy. 

Temu bardzo problematycznemu zagadnieniu postanowił przyjrzeć się portal Bustle.com, który zebrał wpisy użytkowników Twittera opatrzone hashtagiem #BadFirstDateLocation. Wyniki okazały się być conajmniej zaskakujące. Na liście pojawiły się, między innymi, cmentarz i... pogrzeb (w dwóch odrębnych wpisach). Dla osób, które zabierają tam dziewczyny na pierwszą randkę mamy jedno pytanie:

HO

Najgorsze miejsca na pierwszą randkę

Na listę trafiły również bardziej standardowe, ale nie mniej zastanawiające lokalizacje takie jak parking przed sklepem spożywczym. Inne dziewczyny miały więcej szczęścia i zostały zabrane do punktu gastronomicznego w supermarkecie. Jedna z internautek wyznała, że została raz zaproszona do piwnicy domu chłopaka, gdzie mieszkał z rodzicami.

Pojawiły się też mniej przerażające lokalizacje, a raczej praktyczne rady. Jedna z internautek poprosiła każdego potencjalnego i przyszłego kandydata na pierwszą randkę, by nie zabierał jej do restauracji, na którą go nie stać. Jeden z internautów stwierdził z kolei złośliwie, że każde miejsce bez działającego wifi jest dobre - można wtedy obserwować, jak dziewczyna radzi sobie bez ciągłego sprawdzania telefonu. 

A jeśli zadajecie sobie pytanie, czy umówienie się w galerii sztuki to dobry pomysł, Twitter odpowiada - być może tak, ale na pewno nie na taką wystawę:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów