Jak poznać, że partner zakochuje się w innej kobiecie? Zdradzą go te zachowania

Anna Respondek 23.02.2018
Jak rozpoznać zdradę?
Fotografia: Fotolia

Czy można zapobiec zdradzie? Niektóre zachowania mogą nam powiedzieć, że w życiu ukochanego pojawiła się inna kobieta. 

Miłość i zakochanie to dwa różne uczucia. Podobno każda osoba zakochuje się w swoim życiu nawet kilkadziesiąt razy, jednak tylko w kilku przypadkach, jeśli nie jednym jedynym, zamienia się to w głębsze uczucie, czyli miłość. Wiele z nas zastanawia się nad tym czy da się zapobiec zdradzie i rozpoznać, że nasz ukochany zaczyna zakochiwać się w innej kobiecie? Wygląda na to, że wystarczy przyjrzeć się jego zachowaniu. Jeśli nagle pojawiają się w nim te cztery zmiany, to może oznaczać kłopoty. 

Zobacz także: Jak mężczyźni w Polsce postrzegają kobiety inicjujące seks? Raport seksuologa niepokoi

Nagła chęć do życia

Do tej pory partnerowi nie przeszkadzało przebywania w domu i wspólne wieczory spędzone na oglądaniu filmu, jednak teraz coś się zmieniło. Nagły przypływ energii coraz częściej wiąże się z chęcią wychodzenia z domu, pójścia na siłownię czy do baru i to najlepiej z "kumplami", a nie z tobą. Takie zachowanie może świadczyć o tym, że osoba się zakochała, ponieważ właśnie zakochanie sprawia, że chce nam się skakać z radości. 

Nie spędzacie razem czasu

W żadnym związku spędzanie razem 100 procent wolnego czasu nie jest wskazane. Jednak teraz nie spędzacie go razem prawie wcale i dodatkowo twój mężczyzna zaczyna cię omijać. Zawsze znajduje odpowiednią wymówkę, aby nie położyć się z tobą spać, czy uniknąć jakiekolwiek intymności. Tego typu zachowania powinny zaniepokoić. 

Fotolia_143030781_Subscription_Monthly_M
Fotografia: Fotolia

Wasze życie erotyczne kuleje

Na początku w każdym związku następuje fascynacja intymnością i bliskością. Z czasem jednak to, jak często uprawiamy seks, ewoluuje i zmienia się. Najczęściej traci na intensywności i nie ma w tym nic złego. Problem pojawia się wtedy, kiedy nagle zupełnie przestajecie uprawiać seks i coraz częściej czujesz, że nie jesteś już dla niego pociągająca i wciąż cię odtrąca. 

Nie możesz dotknąć jego telefonu

Do tej pory nie mieliście przed sobą tajemnic i bez problemu mogliście korzystać ze swoich telefonów czy komputerów. Teraz jednak wszystko się zmieniło i jego komórka jest najbardziej strzeżonym skarbem tego świata. Jeśli trwa to tylko chwilę, może oznaczać, że ukochany szykuje dla ciebie jakąś niespodziankę, jeśli jednak przeradza się w miesiące, ewidentnie coś przed tobą ukrywa. 

Zobacz także: Fotografowie ślubni opowiadają o tym, jakie małżeństwa nie mają szans na przetrwanie

Zobacz także, jakim kobietom mężczyźni nie chcą się oświadczyć:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów