Ta część kobiecego ciała działa na facetów jak magnes! A my niepotrzebnie się jej wstydzimy

Malwina Wasilewska 24.08.2020
związek
Fotografia: Shutterstock

Wiele kobiet tę część swojego ciała maskuje, a mężczyźni ją uwielbiają.

Faceci mają zupełnie inne podejście do kobiecego piękna niż my. Nie wierzycie? Jednym z argumentów przemawiającym za tą tezą jest fakt, że to, czego w sobie nie lubimy, mężczyźni uważają za nasz atut. Okazuje się, że znienawidzona przez wiele z nas część ciała działa na nich jak magnes. Poznajcie szczegóły.

Ulubiona część damskiego ciała zdaniem facetów

Mężczyźni mają swoje własne preferencje w kwestii wyglądu kobiet, z których wiele z nas nie zdaje sobie sprawy. Tej kwestii z bliska postanowili się przyjrzeć badacze z University of New South Wales w Australii, którzy przeprowadzili pewien eksperyment.

Jak czytamy na portalu Papilot.pl, uczeni pokazali grupie mężczyzn nagrania 96 kobiet. Każda z nich miała za zadanie przejść się przed kamerą tam i z powrotem. Na podstawie wideo mężczyźni mieli określić ich atrakcyjność.

Z przeprowadzonych badań wynika, że większość z nich skupiła się wcale nie na biuście, lecz na... ramionach. Okazuje się, że panowie szczególnie upodobali sobie długie i szczupłe ramiona u kobiet. Co ciekawe, często zdarza się, że te z nas, które mają długie ramiona, uważają je za defekt sylwetki i starają się je maskować. Jak widać, robimy to zupełnie niepotrzebnie!

Zobacz także: Kobiety wskazały, jacy faceci są idealnymi mężami. Nie uwierzycie, co ma znaczenie!

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!  

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów