4 modele butów, których faceci nie znoszą u swoich kobiet!

Zuzanna Morska 30.01.2020
Kobieta zdziwiona zachowaniem mężczyzny
Fotografia: Shutterstock

Lepiej nie zakładać ich przy ukochanym!

Nie jest tajemnicą, że większość mężczyzn uwielbia, jak ich kobiety noszą szpilki. Buty na cienkim obcasie wysmuklają sylwetkę, wydłużają nogi i uwydatniają pupę.

Ale są też modele butów, których faceci nie są w stanie znieść u swoich ukochanych. Oto 4 modele damskich butów, których nie lubią faceci!

Modele damskich butów, których nie lubią mężczyźni

Faceci uwielbiają szpilki, ale kobiety nie mogą przecież chodzić w nich non stop! Po pierwsze nie są one zbyt wygodne, a po drugie ciągłe trzymanie stóp w tak nienaturalnej pozycji jest niezdrowe.

W takich momentach chwytamy po płaskie buty lub po te z niższym i grubszym obcasem. Niestety nie wszystkie z tych modeli są szczególnie lubiane przez mężczyzn. Które z nich szczególnie im przeszkadzają?

Oto 4 modele butów damskich, których nie znoszą faceci!

1. Emu

Kobiety kochają buty typu EMU bądź UGG dlatego, że są ciepłe, miękkie i bardzo wygodne. Nie wyobrażamy sobie bez nich zimy! Z kolei faceci twierdzą, że zaburzają one proporcje sylwetki, do niczego nie pasują i są aseksualne.

shutterstock_604498745
Fotografia: Shutterstock

2. Crocs

Crocsy to według facetów buty wręcz "zakazane"! W różnego rodzaju ankietach mężczyźni wyraźnie zaznaczają, że są to buty, które nadają się wyłącznie do chodzenia po plaży lub buty do wody, które mają nas uchronić przed kamienistym podłożem. Ale z doświadczenia wiemy, że nie ma wygodniejszych butów do chodzenia po ogrodzie czy na spacery z psem.

shutterstock_667370983
Fotografia: Shutterstock

3. Platformy

Buty na grubej platformie, które są ostatnio zresztą bardzo modne, są zdaniem facetów mało kobiece. Sprawiają też wrażenie ciężkich i niepasujących do kobiecej sylwetki.

shutterstock_688498621
Fotografia: Shutterstock

4. Czółenka w stylu "Mary Jane"

Tego typu buty - czyli czółenka zapinane na charakterystyczną sprzączkę - kojarzą się mężczyznom z kilkuletnimi dziewczynkami. W ogóle im się to nie podoba! Natomiast kobiety w ciągu ostatnich kilku lat absolutnie pokochały ten model. Pasuje on do wielu sukienek retro.

shutterstock_1046805571
Fotografia: Shutterstock

I mimo tego, że panowie nie lubią takich butów, kobiety nie bez powodu nie wyobrażają sobie bez nich życia. Są wygodne, modne, a w dodatku "podkręcają" wiele stylizacji.

Spodnie dzwony modne były w latach 90. Wygląda na to, że teraz znów wracają! Jakie są najmodniejsze spodnie dzwony w tym roku? Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów