Mężczyźni zdradzili, co sprawia, że chcą się ożenić z konkretną osobą. To przede wszystkim jedna cecha

Katarzyna Leszczyńska 02.11.2017
Dlaczego mężczyźni chcą się żenić?
Fotografia: pexels.com

Co jest dla nich najważniejsze?

Kobiety często zadają sobie pytanie, co zrobić, żeby przypodobać się mężczyźnie. A jeszcze częściej zastanawiają się, w jaki sposób stworzyć z nim stały związek i sprawić, że będą chcieli właśnie z nimi założyć rodzinę. Okazuje się, że niewiele trzeba, żeby mężczyzna chciał się ożenić właśnie z tą kobietą, która jego zdaniem jest wyjątkowa. Portal Yourtango.com przeprowadził ankietę wśród mężczyzn, pytając ich, co sprawia, że chcą wziąć ślub.

Okazuje się, że niewiele kobiet pozwala na to, żeby mężczyzna się nimi opiekował. Jest jedna cecha charakteryzująca kobiety, z którymi panowie chcą się ożenić –pewność siebie. Dzięki niej właśnie łatwiej przychodzi im pozwalanie partnerom na troskę. Nie oznacza to jednak, że panowie mają być nadopiekuńczy, co w pewnym momencie stanie się zbyt męczące dla obu stron.

Po jakimś czasie zaczynasz się nią opiekować - czy ma benzynę w aucie lub czy ma wystarczająco pieniędzy na powrót do domu z imprezy. Oznacza to, że zaczynasz zwracać uwagę na to, jak ona się czuje, a nie na to, jak wygląda - zdradził jeden z zapytanych mężczyzn. 

Mężczyźni, żeby stworzyć stały związek, muszą czuć się w nim potrzebni. Przede wszystkim chcą się starać dla swojej ukochanej, a priorytetem dla nich staje się jej dobro. W interesie kobiety natomiast zostaje, żeby mu na to pozwolić.

Co sprawia, że mężczyźni chcą się ożenić?
Fotografia: pexels.com

Mężczyzna potrzebuje kobiety, która uczyni go lepszym

Okazuje się, że wygląd zewnętrzny ważny jest tylko na początku relacji. Później mężczyźni potrzebują czegoś więcej. Na ślub decydują się, gdy są pewni, że ten związek to nie tylko przyjaźń. Dla mężczyzn istotne jest to, żeby ich partnerka sprawiała, że będą czuli się lepszymi ludźmi.

W związku obie strony powinny się wspierać i nawzajem udoskonalać. Od tego jest partnerstwo. Są jednak jeszcze inne istotne elementy, które sprawiają, że mężczyźni czują, że to właśnie z tą kobietą chcą spędzić resztę życia. Warto się z nimi zaprzyjaźnić.

Co sprawia, że mężczyźni chcą się ożenić?
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów