Mężczyźni nie lubią, gdy kobieta robi to przed seksem. Potwierdzone!

Magdalena Barszczak 19.06.2018
seks
Fotografia: Shutterstock.com

Jeśli chodzi o seks, facet lubi wszystko? Nic bardziej mylnego!

O dobroczynnych właściwościach seksu nie trzeba przekonywać. Nie dość, że wzmacnia uczuciową więź między partnerami, to jeszcze pozwala zgubić parę zbędnych kilogramów. Wokół miłosnych igraszek narosło jednak sporo mitów. 

Zobacz także: Coraz więcej osób uprawia seks w tym miejscu. Odważylibyście się?

Jeden z nich dotyczy łóżkowych preferencji mężczyzn. Niektóre pary wskakują do sypialni spontanicznie, inne planują zbliżenie godzinami, skrupulatnie przygotowując się do niego. Jednym z popularnych zabiegów pań przed seksem jest skraplanie ciała perfumami. Okazuje się jednak, że to błąd.

Portal randkowy Victoria Milan sprawdził, jaką rolę podczas seksu odgrywa węch. W badaniu wzięło udział 5807 osób z 10 państw. Wyniki są zaskakujące! 

Mężczyźni lubią, gdy podczas seksu kobiety pachną naturalnie

Panowie preferują naturalny zapach partnerki w łóżku. Jak donosi "Daily Star", aż 63 proc. panów przyznało, że nie lubi, gdy ich kobiety pachną podczas seksu słodkimi perfumami. Lepiej sprawdzają się według nich zapachy z nutką kwiatową, korzenną lub sportowe.

Nie ma wątpliwości, że perfumy przyciągają do siebie kochanków, ale w sypialni najważniejsza jest naturalność - podkreślił Sigurd Vedal, założyciel Victoria Milan.

Organizator badania poszedł o krok dalej i zdradził, co może zwiastować zmiana zapachu u jednego z partnerów. Jego zdaniem to pierwsza oznaka zdrady!

Zobacz także: Jak mieć wielokrotne orgazmy? Seksuolog odpowiada

Bądźcie czujni!

Autor: Hanna Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów