Twój kolor włosów zdradzi to, jaką jesteś kochanką!

Zuzanna Morska 30.01.2020
Para w łóżku
Fotografia: Shutterstock

Przeprowadzono badanie, którego wyniki mówią, że na seks ma wpływ... kolor włosów!

Jeden z producentów prezerwatyw postanowił przeprowadzić badanie, z którego jasno wynika, że nasze upodobania seksualne zależą od koloru włosów!

Zatem, jaki seks lubią brunetki, a jaki blondynki? Sprawdźcie!

Kolor włosów zdradza, jaką jesteś kochanką

Okazuje się, że kolor włosów zdradza, jaką jesteś kochanką. Czy rzeczywiście pokrywa się to z twoim temperamentem? Koniecznie to sprawdź!

1. Blond włosy

Kobiety o jasnych włosach ciągle poszukują wrażeń. Nie boją się wyzwań i lubią adrenalinę. To sprawia, że uwielbiają seks... w miejscach publicznych! Seks w samochodzie albo z windzie? Dlaczego nie!

Blondynki są też świadome swojego wyglądu i swoich atutów, dlatego nie wstydzą się pójść do łóżka z pożądaną przez siebie osobą. Nie krępuje ich także seks na jedną noc.

2. Brązowe włosy

Szatynki dużo rzadziej zdarza się pójść z kimś do łóżka jednorazowo, ale nie oznacza to, że jest im to całkowicie obce. Kobiety o tym kolorze włosów, w przeciwieństwie do blondynek, mają kompleksy, które je wręcz paraliżują. Jeżeli wstydzisz się swojego ciała, twój partner seksualny natychmiast to wyczuje.

Szatynki są też mniej spontaniczne. Jeżeli korzystają z portali randkowych, denerwują się, że trafią na kogoś, kto zupełnie nie będzie im odpowiadał. Dlatego też wolą zapłacić za dodatkowe funkcje, aby dobrać sobie kogoś odpowiedniego.

3. Rude włosy

Rudzielce nie lubią przygód na jedną noc. Do łóżka idą najczęściej z kimś, kogo dobrze znają i kogo bardzo cenią. Jeżeli już jednak zdecydują się na seks, lubią odważne zabawy. Nie są im obce przebieranki czy odgrywanie ról.

4. Czarne włosy

Kobiety o czarnych włosach uwielbiają seks. Mają wysokie libido, które często skłania je ku korzystaniu z aplikacji randkowych w celu znalezienia partnera seksualnego. Brunetki uwielbiają przygody na jedną noc i nie mają problemu z trafieniem do łóżka z nieznajomym. Są też bardzo pewne siebie i uważają się w dziedzinie seksu za ekspertów.

Wiedzieliście, że to, jakimi jesteście kochankami, może zależeć od znaku zodiaku? Zobaczcie, które znaki są najgorętszymi kochankami!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów