Kobiety w tym wieku mają problem ze znalezieniem miłości! To badanie nie pozostawia wątpliwości

Zuzanna Morska 25.08.2020
Związek
Fotografia: Shutterstock

Wyniki badań przeprowadzonych przez właścicieli aplikacji randkowej nie pozostawiają złudzeń!

Zastanawialiście się kiedyś, w jakim wieku mamy największe szanse na znalezienie miłości, a w jakim przychodzi nam to znacznie trudniej? Z odpowiedzią spieszą właściciele aplikacji randkowej PlentyOfFish.

To właśnie oni przeprowadzili badanie, z którego jasno wynika, kiedy mamy największy problem ze znalezieniem drugiej połówki! Wnioski dotyczą szukania miłości przez kobiety. Zobaczcie, o czym mówią.

Kobiety w tym wieku mają problem ze znalezieniem miłości

Aplikacja randkowa PlentyOfFish przeprowadziła badanie na 80 tys. swoich użytkowników. Przeanalizowano aż 2 mln wiadomości, z których wynika, że powodzenie w miłości zależy od wieku.

Największe szanse na znalezienie drugiej połówki mają kobiety 25-letnie. Generalnie nie szukają nikogo na stałe, ale chcą dobrej zabawy. I takich właśnie kobiet poszukują mężczyźni.

Z kolei największy problem ze znalezieniem miłości mają... 33-latki! Dlaczego? Mężczyźni, którzy brali udział w ankiecie, twierdzili, że kobiety w tym wieku chcą stabilizacji, małżeństwa i powiększenia rodziny. A oni z kolei wcale nie myślą o takich wartościach, tylko wciąż chcą się bawić.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują tutaj gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów