Kobiety, które chcą przeżywać intensywny orgazm, powinny uprawiać seks tylko z przystojnymi bogaczami

Redakcja 05.01.2017
Kobieta
Fotografia: Pixabay

Częstotliwość i intensywność kobiecych orgazmów zależy tylko od tych kilku rzeczy. 

Orgazm? Marzenie każdego uprawiającego seks. Nie zawsze jednak udaje się go osiągnąć. Żeby poczuć prawdziwą rozkosz, trzeba się trochę napracować. A przynajmniej tak głosi powszechne przekonanie. Większe trudności z jego osiągnięciem mają oczywiście kobiety i to właśnie z myślą o nich naukowcy wzięli się do roboty. 

Okazuje się bowiem, że wystarczy wybrać odpowiedniego mężczyznę, czyli takiego, który spełniać będzie kilka kryteriów. To gwarancja prawdziwie intensywnego orgazmu. Do takich rewelacji doszli naukowcy z Uniwersytetu w Alabamie. Ich zdaniem, wybierając mężczyzn bogatych, pewnych siebie, atrakcyjnych (również dla otoczenia) i tych z szerokimi ramionami, kobiety cieszyć się będą o wiele przyjemniejszym i intensywniejszym orgazmem. Ba! Wręcz piorunującym. 

Zabawny bogacz gwarancją sukcesu

Jak tego dowiedli? Jak podaje Nypost.com, naukowcy do badania zaprosili młode, heteroseksualne kobiety pozostające w stałych związkach. Zapytano je o ich życie seksualne. A konkretnie, jak często uprawiają seks i jak często kończy się on orgazmem. Miały też konkretnie określić intensywność swojego orgazmu. 

Następnie szczegółowo przyjrzeli się ich partnerom. Przeanalizowali m.in. ich wykształcenie, dochód, poczucie humoru, wygląd zewnętrzny. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że panie miały także ocenić wygląd swojego ukochanego. Na podstawie wyciągniętych wniosków, doszli do swoich dość kontrowersyjnych wniosków. Okazuje się, że kobiety, których partnerzy mogą pochwalić się zasobnym portfelem, są pewni siebie, atrakcyjni i posiadają szerokie ramiona, osiągają o wiele intensywniejszy orgazm. 

Kobiety, których partnerzy zostali ocenieni przez przyjaciół jako atrakcyjni, mają tendencje do osiągania bardziej intensywniejszych orgazmów. Ich satysfakcja seksualna zależy od fizycznej atrakcyjności ich partnerów i tego, jak szerokie są ich ramiona - donoszą naukowcy, a ich wypowiedź przytacza Nypost.com.

Na powyższe rewelacje naukowców radzimy patrzeć z przymrużeniem oka. Bo czy faktycznie tylko bogaty, pewny siebie mężczyzna potrafi zapewnić kobiecie niesamowite erotyczne doznania? Raczej nie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów