Oto klucz do udanego związku i małżeństwa! Dzięki niemu będziecie szczęśliwi

Julia Pandecka 17.01.2020
Szczęśliwa para przytulona do siebie w lecie
Fotografia: Shutterstock

Wiele osób w związkach i wielu singli zastanawia się, co zrobić, żeby stworzyć udaną relację. Okazuje się, że istnieje klucz do udanego związku i małżeństwa. Oto on!

Nie jest łatwo stworzyć udaną relację. Wiele osób, które są w związkach lub te, które nie potrafią znaleźć drugiej połówki, zastanawiają się, co zrobić, żeby stworzyć prawidłowo działający związek. Po pierwsze, trzeba do tego chęci obu partnerów. Jest jednak jedna zasada, której należy się trzymać, żeby stworzyć udany związek. Warto, żebyście zdali sobie z tego sprawę, zanim znów zaangażujecie się w jakąś relację lub doprowadzicie do rozpadu tej obecnej.

Zobacz także: Te 4 znaki zodiaku znajdą drugą połówkę w 2020 roku!

Klucz do udanego związku i małżeństwa

Nie musicie być identyczni, żeby stworzyć udaną relację. Pary, w których obie osoby interesują się tym samym i doskonale rozumieją, są wręcz nudne. Czasami warto mieć inne zainteresowania.

Ważne jest jednak to, żebyście mieli wspólne cele. Warto sobie uświadomić, czego tak naprawdę samemu oczekujecie od życia, związku i jak wyobrażacie sobie swoją przyszłość. Następnie powinniście porównać te oczekiwania z przemyśleniami swojego partnera.

Psycholodzy cytowani przez magazyn "Psychology Today" stwierdzili, że pary, w których obie osoby mają wspólne cele i oczekiwania, są o wiele trwalsze i szczęśliwsze niż pozostali. 

Związki często rozpadają się w momencie, gdy okazuje się, że nasze życia zmierzają w innym kierunku. Jeżeli uświadomicie sobie to wcześniej, nie będziecie ryzykować rozpadem relacji. Jeżeli natomiast stwierdzicie, że podążacie w tę samą stronę, o wiele łatwiej będzie wam się dogadać i wspierać w dążeniu do celu, co jest bardzo ważne w przypadku trwałych związków. 

Warto zatem porozmawiać z partnerem i dowiedzieć się, jakie są jego cele życiowe. Jeżeli takie jak wasze, nie macie się, o co martwić.

Posłuchaj podcastu

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!  

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów