Książę Harry to ognisty kochanek. Pozazdrościsz Meghan

Anna Respondek 24.05.2018
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Instagram/kensingtonroyal

Między księżną Meghan i księciem Harrym widać mocne iskrzenie. Na temat ten postanowili wypowiedzieć się specjaliści. 

Książę Harry i księżna Meghan mają za sobą jeden z najważniejszych dni w życiu - wspaniały ślub i niezapomniane wesele. I choć uroczystość miała miejsce w 19 maja, to emocje związane z tym wydarzeniem wciąż sięgają zenitu. 

Zobacz także: Mężczyźni wybrali ulubioną pozycję seksualną. Co myślą o tym kobiety?

Media pod lupę wzięły każdy szczegół wielkiego ślubu. Teraz przyszedł czas na samą parę i wiążące ich uczucie. Eksperci od życia seksualnego, którzy wypowiedzieli się dla portalu Dailystar.co.uk, zapewniają, że między Harrym a Meghan musi bardzo mocno iskrzyć. A zdradzać ma to ognisty kolor włosów księcia

Gorący związek księcia Harry'ego i księżnej Meghan 

Jak przekonują specjaliści, rude włosy świadczą o ognistym temperamencie. Osoby, które zostały obdarzone takim kolorem włosów bardzo lubią seks i uprawiają go częściej niż inni według badań przeprowadzonych przez naukowców z Uniwersytetu Hamburskiego. Dodatkowo rudowłose osoby ze względu na swoją jasną karnację mają znacznie bardziej uwrażliwioną skórę, przez co każdy dotyk daje im większą przyjemność, co prowadzi do tego, że wyjątkowo cenią grę wstępną. 

A to jeszcze nie koniec! Rudzielce są znacznie bardziej atrakcyjne seksualnie i nie chodzi o sam aspekt wizualny. Ich ciało wytwarza szczególne feromony, które kojarzą się z mieszanką aromatów słodkich i piżmowych. To dla kobiety najlepszy afrodyzjak. 

Zazdrościcie? ;)

Zobacz także: Czego mężczyźni pragną w łóżku? Do tych fantazji boją się przyznać

Zobacz także filmy z najlepszymi scenami orgazmów:

Autor: Majka Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów