Chcesz podgrzać atmosferę w łóżku? Jeden element garderoby ci w tym pomoże. I nie jest to bielizna!

Katarzyna Leszczyńska 26.03.2018
Para w łóżku
Fotografia: Shutterstock.com

Jeden element garderoby może sprawić, że kobieta będzie czerpała większą satysfakcję z seksu. Co ciekawe, nie jest to bielizna. Do tej pory był obciachowy.

Choć wydawać się może, że bielizna zazwyczaj podgrzewa atmosferę w intymnych momentach, ostatnie odkrycie naukowców może wszystkich zaskoczyć. Okazuje się, że kobietom o wiele więcej satysfakcji sprawia uprawianie seksu w innym, równie popularnym elemencie garderoby. To może was zaskoczyć!

Zobacz także: Po czym poznać, że partner nie ma ochoty na seks? 7 subtelnych znaków

Holenderscy naukowcy z Uniwersytetu w Groningen przeprowadzili badanie z udziałem kobiet. Jego wyniki zaprezentowali w Europejskim Towarzystwie Rozrodczości i Rozwoju Człowieka w Kopenhadze. Okazuje się, że skarpety, które do tej pory wydawały się obciachem w łóżku, mogą sprawić, że kobieta będzie miała wyjątkowe doznania seksualne.

Skarpety lepsze niż afrodyzjaki

Naukowcy zestawili dwa wyniki badań. Po pierwsze, udowodnili, że aż 50% kobiet, które uprawiały seks bez skarpet, nie mogło osiągnąć orgazmu. Po drugie, 80% pań, które decydowały się uprawiać stosunek właśnie w skarpetach, nie miało z tym problemów. Okazuje się zatem, że warto postawić na ten element garderoby w kontaktach seksualnych.

Zobacz także: Po czym poznać, że jesteście seksualnie dopasowani? Muszą być spełnione te trzy warunki

Dlaczego tak się dzieje? Zdaniem naukowców ciepłe stopy sprawiają, że o wiele łatwiej jest nam osiągnąć zaspokojenie seksualne. Dają też poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a co za tym idzie, kobiety są bardziej rozluźnione podczas stosunku. Od dziś zatem skarpety przestaną kojarzyć się jedynie z zimą pod kocem i "Dziennikiem Bridget Jones". ;)

Dziennik Bridget Jones

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie imiona kobiece są najseksowniejsze:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów