Chcesz sprawdzić, czy facet jest ci wierny? Wystarczy zadać mu 3 proste pytania

Malwina Wasilewska 10.08.2020
związek
Fotografia: Shutterstock

Dowiedz się, czy twój facet jest ci wierny. Wystarczy zadać mu proste pytania i sprawdzić jego reakcję.

Wierność to jeden z największych problemów wielu związków. Często zdarza się, nie dają nam spokoju pewne sygnały świadczące o tym, że nasz partner nas zdradza. Ale jak to sprawdzić? Są pewne pytania, które warto mu zadać, by upewnić się, czy twoja relacja z facetem jest zagrożona.

Czy facet jest ci wierny?

Od dłuższego czasu podejrzewasz, że partner cię zdradza? Jego odpowiedzi na te 3 poniższe pytania rozwieją twoje wątpliwości.

1. Pójdziemy razem?

Twój facet wychodzi sam, nie biorąc pod uwagę ciebie? Być może po prostu chce pobyć chwilę sam, ale jeśli zdarza mu się to coraz częściej, przy następnej okazji zapytaj go, czy możecie pójść razem i sprawdź jak zareaguje.

2. Mogę skorzystać z twojego telefonu?

Zauważyłaś, że twojemu partnerowi coraz częściej zdarza się wychodzić do innego pomieszczenia, żeby porozmawiać przez telefon? A może ukrywa się przed tobą w czasie pisania wiadomości? Jeżeli masz podejrzenia, że z kimś romansuje, po prostu zapytaj go, czy możesz skorzystać z jego telefonu. Jego reakcja na tę prośbę może być dla ciebie wystarczającą odpowiedzią.

3. Zdradzasz mnie?

Czasami najlepiej zadać to pytanie wprost. Ale pamiętaj, że trzeba na to znaleźć odpowiedni moment. Jeśli jesteś odważna i zdeterminowana, by poznać prawdę, w dogodnym dla ciebie momencie zapytaj partnera, czy cię zdradza. Stanie się ono początkiem szczerej rozmowy na temat twoich podejrzeń.

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów