Jak rozpoznać, czy partnerowi na tobie zależy? Zdradzą go te trzy sygnały, nad którymi nie ma kontroli

Anna Respondek 21.09.2017
Zakochani
Fotografia: East News

Warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę. 

Trochę niepewności w związku jeszcze nikomu nie zaszkodziło, ale wszystko ma swoje granice. Jeśli twój partner serwuje ci huśtawkę nastrojów i nie wiesz, co tak naprawdę do ciebie czuje, wystarczy, że zwrócisz uwagę na te trzy "niewinne" szczegóły. One powiedzą ci wszystko.

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy i tak też jest w tym przypadku. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy twój mężczyzna cię kocha, jest nadal tobą zainteresowany i jesteś kobietą jego życia, przyjrzyj się dokładnie jego źrenicom. Jak się okazuje, to właśnie oczy zdradzają najwięcej emocji, nawet tych, które skrzętnie ukrywamy przed światem. 

giphy-downsized

Źrenice

Im bardziej rozszerzone, tym lepiej. Oznaczają, że twój ukochany cię pożąda, jest tobą zafascynowany i cię kocha. Dlaczego? Według naukowców, źrenice rozszerzają się, kiedy coś nam się podoba, potrafią powiększyć się wtedy nawet czterokrotnie. Odpowiadają za to mięśnie, nad którymi człowiek nie ma kontroli, zatem jest to jeden z najszczerszych odruchów naszego ciała.

giphy-tumblr (13)

"Błyszczące" oczy

Słyszałyście o tak zwanym błysku w oku? Jeśli jesteście w stanie wypatrzeć go u swojego partnera, to bardzo dobry znak. Błyszczące oczy zdradzają namiętność, oczarowanie, zachwyt i wzruszenie. Za efekt ten odpowiadają gruczoły łzowe, które nawilżają oczy w momentach, w których przeżywamy silne emocje. 

giphy-downsized

Mruganie

Mężczyźni mrugają znacznie rzadziej niż kobiety. Jeśli jednak zauważysz, że w trakcie rozmowy bądź jakiejś innej interakcji twój partner częściej mruga, możesz być pewna, że jest zdecydowanie pobudzony, również seksualnie. 

Drogie Panie, czas spojrzeć swoim mężczyznom głęboko w oczy. ;)

giphy (37)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów