Po czym poznać, czy partner będzie wierny? Mężczyźni o tych imionach nigdy nie zdradzają

Anna Respondek 16.02.2018
Wierni mężczyźni
Fotografia: Fotolia

Czy można jeszcze przed zakochaniem stwierdzić, że kandydat nigdy nas nie zdradzi? Tak, wystarczy sprawdzić jego imię. 

Co decyduje o wierności drugiego człowieka? Składa się na to wiele czynników, między innymi charakter i wartości, jakimi się kierujemy w życiu. Co zatem z wiernością ma wspólnego imię? Wygląda na to, że całkiem sporo, ponieważ każde z nich coś oznacza i niesie ze sobą jakiś przekaz. Te imiona należą do najbardziej wiernych mężczyzn. 

Zobacz także: Te imiona najczęściej noszą najbardziej inteligentni ludzie

Adam

Ten mężczyzna kocha spokój i potrafi go docenić. Życie rodzinne to dla niego jedna z najważniejszych rzeczy. Adamowie bardzo dbają o partnerki i szybko biorą je za żony. Nigdy nie zdradzają, jednak bywają zazdrośni. Często są niepewni, czy mogą liczyć na wierność także ze strony swojej drugiej połówki. Całe swoje uczucia kierują na partnerkę i nie marzą im się żadne skoki w bok. 

Fotolia_140630201_Subscription_Monthly_M
Fotografia: Fotolia

Jacek

Najpierw szaleje, a kiedy już osiągnie to co chciał, marzy o stabilizacji. Pragnie stworzyć związek pełen miłości, a małżeństwo znaczy dla niego bardzo wiele. Nigdy nie łamie słowa danego miłości życia, chyba że nie jest pewien swoich uczuć. 

Łukasz

Łukasz jest bardzo emocjonalny, dlatego przez długi czas leczy złamane serce. Nie lubi i nie chce krzywdzić innych ludzi, czasem robi to nieumyślnie. Stara się być bardzo odpowiedzialny, także w kwestii uczuć, dlatego zanim podejmie decyzję, zastanowi się dwa razy. Kiedy już się zakocha, dla miłości jest w stanie zrobić wszystko. Nie darowałby sobie, gdyby stracił ukochaną przez jakiś głupi błąd. 

flirt
Fotografia: EAST NEWS

Damian

Damian lubi kobiety i chętnie w nich przebiera. Wszystko dlatego, że szuka tej jedynej. Kiedy już ją znajdzie, żadna inna się dla niego nie liczy. Damian jest romantykiem, jednak związek z nim nie będzie bardzo szalony. Bywa zazdrosny, choć jego miłość jest bardzo silna i stabilna. 

Tomasz

To typ mężczyzny, który jeśli już wybierze partnerkę, będzie jej wierny do końca świata i o jeden dzień dłużej. Nie jest mu łatwo otworzyć się przed drugą osobą, jednak kiedy to zrobi, pokazuje swoje gorące serce. Ufa ukochanej i tego samego oczekuje w drugą stronę. Nie zdradza, ponieważ docenia miłość, jaka go spotkała. 

Zobacz także: Jakie kobiety najczęściej zdradzają mężczyzn

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów