Jak mieć wielokrotne orgazmy? Seksuolog odpowiada

Martyna Wojciechowska 17.06.2018
Seks
Fotografia: Shutterstock

Poznaj rady eksperta.

Seksuolog kliniczna Alicia Sinclair w wywiadzie dla portalu „Pop Sugar” wyjaśniła, co robić, aby mieć wielokrotne orgazmy. Recepta jest prostsza niż myślisz.

Zobacz także: Brak seksu u kobiet jest niezdrowy. Co grozi niezaspokojonej seksualnie kobiecie?

Wielokrotny orgazm – jak go osiągnąć?

Wielokrotne orgazmy to temat, który wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Mówi się, że tyko nielicznym udaje się go osiągnąć. Jednak seksuolodzy twierdzą, że istnieją na to sprawdzone sposoby.

Alicia Sinclair zapewnia, że nasza przyjemność z seksu będzie zależała w dużej mierze od naszego nastawienia. Ważne jest, aby po pierwszym orgazmie nie „wyłączać się”, tylko nadal próbować. Sinclair daje też kilka dodatkowych wskazówek:

Możesz zacząć od stymulacji łechtaczki, a po pierwszym orgazmie przejść do pobudzania punktu G. Wypróbuj różne kąty i pozycje. Poznanie wszystkich tych części w pochwie pozwala kobietom łatwiej doświadczać wielokrotnych orgazmów - twierdzi.

Ekspertka wyznała, że ważne jest też to, jaki mamy stosunek do własnego ciała:

Zawsze polecam, aby najpierw nauczyć się grać ze sobą. Jestem osobą wolną od wstydu, więc chcę też przypomnieć ludziom, że nie ma nic złego w poznawaniu swojego ciała i czerpaniu z tego przyjemności – dodała Alicia Sinclair.

Jeśli chcesz odczuwać jeszcze większą przyjemność z seksu niż do tej pory, weź do serca rady Alicii Sinclair.

Zobacz także: Seks w plenerze coraz popularniejszy. Ale może słono kosztować!

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów