Te dwa typy mężczyzn uszczęśliwiają kobiety najbardziej. Taki partner to marzenie!

Julia Pandecka 20.08.2020
Para całuje się w wesołym miasteczku przy zachodzie słońca
Fotografia: Shutterstock

Jacy mężczyźni są w stanie najbardziej uszczęśliwić kobietę? Okazuje się, że istnieją dwa takie typy!

Wielu z nas zastanawia się, jaki jest klucz do udanego związku. Najwięcej pod tym względem zrobić mogą oczywiście partnerze. Wszystko zależy od ich charakterów oraz tego, jak się dogadują. Dużo dać też może usposobienie każdego z nich, zwłaszcza pod niektórymi względami. Niemieccy naukowcy przeprowadzili badanie na parach, z którego jasno wynikło, że są dwa typy mężczyzn, którzy potrafią uszczęśliwić niemal każdą kobietę. Tacy partnerzy to marzenie każdej z nas!

Zobacz także: Kobiety wskazały, jacy faceci są idealnymi mężami. Nie uwierzycie, co ma znaczenie! 

Jacy mężczyźni uszczęśliwiają kobiety? Są dwa typy!

Wyniki tego badania przytoczył portal "Your Tango".

Jak się okazuje, istnieją dwa typy mężczyzn, którzy potrafią uszczęśliwić niemal każdą kobietę. Mają oni bowiem określone cechy, które sprawią, że wasz związek będzie stabilny i udany przez wiele lat.

Dlatego też to właśnie ci faceci są idealnymi kandydatami na potencjalnych mężów! O jakie typu dokładnie chodzi?

1. Stabilny emocjonalnie

Osoby, które są niestabilne emocjonalnie, nie dość, że uprzykrzają życie sobie, to jeszcze wszystkim wokół. Dlatego też tego typu ludzie nie są dobrymi materiałami na stałych partnerów. Jeżeli jednak twój partner będzie w stanie podtrzymać nerwy na wodzy, jednocześnie sprawi, że wasza relacja będzie stabilna i ty sama nie będziesz musiała stresować się pewnymi rzeczami. Będzie dla ciebie opoką i oparciem - czy nie tak powinno być w udanej relacji?

2. Uważa, że rodzina jest najważniejsza

Oczywiście, kariera i stabilność finansowa to ważna rzecz, na którą patrzy większość facetów. Warto jednak zadać partnerowi jasne pytanie - czy jest w stanie przełożyć rodzinę ponad wszystko? Jeżeli odpowie twierdząco, możesz być pewna, że twoje problemy zawsze będą dla niego najważniejsze i za jakiś czas będziecie mogli myśleć o stworzeniu własnej rodziny, co jest istotne, gdy myślimy o związku perspektywicznie. Jeżeli rodzina nie jest dla niego najważniejsza, sama musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wasze priorytety się nie rozmijają. 

Zobacz także: Faceci spod tych znaków zodiaku nie nadają się do związku. Ta 6 to najgorszy wybór!

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów