Ile wzrostu powinna mieć kobieta? Mężczyźni wskazali ten idealny!

Zuzanna Morska 21.04.2020
Kobieta i mężczyzna
Fotografia: Shutterstock

Wynik tego badania nie pozostawia wątpliwości. Tyle wzrostu powinna mieć według mężczyzn kobieta!

Stereotypowo utarło się, że mężczyzna powinien być o kilka centymetrów wyższy od kobiety. Zaznaczamy jednak, że to stereotyp, gdyż na porządku dziennym są udane wieloletnie związki, gdzie to kobieta jest wyższa od mężczyzny.

Zastanawialiście się jednak, jaki jest idealny wzrost kobiety według mężczyzny? Pewna organizacja postanowiła przeprowadzić taką ankietę. Poznajcie jej wyniki!

Ile wzrostu powinna mieć kobieta wg mężczyzn

Firma badawcza YouGov postanowiła zapytać Brytyjczyków, co sądzą na temat kobiecego wzrostu i jaki jest wg nich idealny. Marka zapytała kilka tysięcy mężczyzn o to, jaki jest idealny wzrost kobiety. Jak myślicie? Jaką liczbę najczęściej podawali ankietowani?

Okazuje się, że badani nie mieli wątpliwości. Za idealny wzrost kobiety zostało uznane 168 cm! Jest to wysokość, która pozwala mężczyźnie najczęściej górować nad partnerką, ale jednocześnie zapobiega temu, żeby wyglądała ona przy nim jak mała dziewczynka.

Firma zapytała też, jaki kobiecy wzrost jest za niski, a jaki za wysoki. Tutaj też badani jednoznacznie odpowiedzieli. Stwierdzili bowiem, że kobieta o wzroście 150 cm jest zdecydowanie za niska, a o wzroście 183 cm już zdecydowanie za wysoka, gdyż będzie górowała nad częścią mężczyzn.

A wy co o tym sądzicie?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów