5 rzeczy, których mężczyźni nienawidzą w mieszkaniu z dziewczyną. To ich brzydzi!

Julia Pandecka 12.10.2020
Przystojny mężczyzna i ładna kobieta siedzą w jednym fotelu w swoim mieszkaniu, w sypialni, a w tle stoi łóżko i gitara klasyczna
Fotografia: Shutterstock

Wspólne mieszkanie bywa uciążliwe zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Faceci wskazali rzeczy, które w niektórych momentach są dla nich przerażające.

Wspólne mieszkanie nie jest rzeczą prostą. Możemy znać się na wylot i być ze sobą bardzo długo, ale zamieszkanie pod jednym dachem zawsze jest wyzwaniem i próbą dla każdego związku. Zwłaszcza, że każdy z nas ma pewne przyzwyczajenia, które mogą się okazać nieakceptowalne dla drugiej strony. Okazuje się, że niektóre z nich są typowe dla płci. Mężczyźni wskazali 5 rzeczy, które są dla nich uciążliwe podczas wspólnego mieszkania z partnerką. Niektóre są dla nich obrzydliwe!

Zobacz także: 4 kobiece nawyki, które brzydzą mężczyzn. Sprawdź, czy ty też je masz!

Faceci brzydzą się tymi rzeczami we wspólnym mieszkaniu

Wspólnego mieszkania zdecydowanie trzeba się nauczyć. I zaakceptować pewne rzeczy.

Okazuje się, że mężczyźni mają problem z akceptacją pewnych zachowań, a właściwie niektórych sytuacji, które burzą ich porządek życiowy. Ta 5 wydaje się dla nich najgorsza, a w niektórych przypadkach nawet obrzydliwa. Spostrzeżenia mężczyzn przytacza portal "Your Tango".

1. Wspólna łazienka

Mokre włosy w wannie. Skruszony tusz w umywalce. Zużyte podpaski w koszu na śmieci. Tampony w szafce. Dzielenie się łazienką z kobietą bywa uciążliwa dla mężczyzn. A w niektórych przypadkach nawet obrzydliwa. Jeżeli twój mężczyzna akceptuje to w stu procentach, jest prawdziwym bohaterem. 

2. Dzielenie łóżka

Istniała bajka o śpiącej królewnie, ale w większości przypadków to właśnie mężczyźni muszą się wyspać i potrzebują wygody oraz przestrzeni w łóżku. Jeżeli twój śpiący królewicz nie ma problemu z podzieleniem się z tobą kołdrą, jesteś szczęściarą. Panom bowiem trudno zaakceptować zrywanie kołdry, podbieranie poduszki, czy zgniatanie ręki w nocy - nie ukrywajmy, lubimy od czasu do czasu być "przylepami". 

3. Chodzenie na kompromis

Związek to sztuka kompromisu - to już wiemy. Ale mieszkanie razem to niemal nieustanne chodzenie na kompromisy. Oczywiście nie zawsze da się dojść do porozumienia, np. w kwestii zdrowego jedzenia, czy sprzątania. Pewne przyzwyczajenia wynosimy z domu i później trudno je zmienić. I właśnie to jest dla facetów przerażające. Obawiają się, że będziesz próbować zmieniać ich na siłę.

4. Akceptowanie napięcia przedmiesiączkowego

Jedni uważają to za bzdurę, inni doskonale wiedzą, że takie zjawisko jak PMS istnieje. A faceci już na sam dźwięk tych słów dostają dreszczy. Najchętniej wówczas zrobiliby sobie urlop od związku i pozwolili ci cierpieć samemu. Niestety, mieszkając ze sobą tak się nie da. Muszą znieść twoje humory i niekoniecznie rewelacyjny wygląd. A niekiedy to dla nich prawdziwe wyzwanie.

5. Akceptowanie innych mężczyzn

Gdy nie mieszkamy razem, nie zwracamy uwagi na pewne rzeczy. Spędzając ze sobą kilka godzin jednego dnia, nie jesteśmy w stanie nie wspomnieć, jak minął nam ten dzień. A tu może pojawić się kolega z pracy, przystojny kasjer ze sklepu pod blokiem, czy zdjęcie byłego wyświetlone na Facebooku. On oczywiście może mieć świadomość, że jest dla ciebie najważniejszy, jednak niekoniecznie dopuszcza do wiadomości, że nie jest jedynym facetem w twoim życiu. Obecność innych może być dla niego bowiem zbyt przerażająca, nawet, jeśli ci ufa. 

Zobacz także: Nazwy rocznic ślubu mogą być zaskakujące. Które z nich są najważniejsze?

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów