Co to jest erogenia? Te pieszczoty doprowadzą do wrzenia każdą kobietę!

Hanna Skowron 05.10.2018
Kobieta i mężczyzna w łóżku
Fotografia: Shutterstock

To obowiązkowy punkt programu szczególnie dla mężczyzn. 

O tym, że seks może być wielką przyjemnością doskonale wiemy. Co więcej, wystarczy nauczyć się kilku dodatkowych trików, aby wysłać partnera lub partnerkę w błogą krainę nieświadomości. Ostatnio pisaliśmy o singapurskim pocałunku, który najwięcej przyjemności przynosi mężczyznom. Teraz przyszedł czas na małe "szkolenie", które ucieszy niejedną kobietę. 

Erogenia - mapa orgazmu

Jak wiadomo na ciele mężczyzny i kobiety znajduje się wiele stref erogennych. Pobudzanie tych obszarów pomaga w szybszym osiągnięciu orgazmu i dostarcza dodatkowych przyjemności. Czasem bywa jednak tak, że partner nie do końca wie, gdzie szukać. U kobiet strefy erogenne znajdują się nie tylko w okolicach narządów płciowych czy piersi. Czułe punkty można znaleźć również w różnych innych zaskakujących miejscach. 

Głowa

Głaskanie, drapanie i bawienie się włosami, to coś, co kobiety uwielbiają. Szczególnie wrażliwe miejsce znajduje się na pograniczu włosów i karku.

Uszy

Przy uszach znajduje się wiele zakończeń nerwowych. Jak wykorzystać tę informację, aby wzmóc odczucia? Lekkie nadgryzanie czy lizanie płatków uszu będzie idealnym rozwiązaniem.

Usta

Usta to bardzo wrażliwe miejsce, dlatego wystarczy bardzo delikatny dotyk, aby włoski na ciele stawały dęba. Francuski pocałunek jest świetny, delikatne muśnięcie językiem gwarantuje podobne odczucia.

Ręce

Skóra znajdująca się po wewnętrznej stronie rąk jest wyjątkowo wrażliwa. To idealne miejsce na delikatne pieszczoty.

Szyja

Szczególnie kark i strefa znajdująca się tuż pod linią włosów. Dotykanie tych stref może przynieść nieoczekiwane skutki.

Plecy 

Przesuwanie ręki wzdłuż kręgosłupa, od szyi aż po kość ogonową z pewnością przyprawi kobietę o gęsią skórkę. 

Kontur  ciała

Dotykanie konturów ciała, przesuwanie ręki po boku aż po same uda. To kolejna pieszczota, o której warto pamiętać. 

Dłonie i palce

Nie tylko mężczyźni lubią, kiedy kobiety delikatnie ssą ich palce. Co jeszcze można zrobić? Krążenie palcem po wewnętrznej stronie dłoni to naprawdę przyjemna pieszczota. 

Brzuch i pępek

Pieszczenie okolic brzucha zwiększa ukrwienie miednicy. Do tego typu czułości możesz użyć nie tylko rąk. Język również może pójść w ruch. 

Pośladki

Mocno chwycić, delikatnie pomasować a nawet połaskotać. Pośladki to wyjątkowo erogenna strefa. 

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Podczas stosunku kobiety potrafią myśleć o milionie rzeczy. Czy aby na pewno dobrze wygląda, czy spodoba mu się ta bielizna? Są jednak rzeczy, na które mężczyźni w ogóle nie zwracają uwagi:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów