Co to jest singapurski pocałunek? Nowa sztuczka rozpali was w sypialni

Hanna Skowron 02.10.2018
Kobieta i mężczyzna w łóżku
Fotografia: Shutterstock

Inaczej nazywany techniką kabazza sprawia, że mężczyzna błaga o więcej. 

Choć seks nigdy się nie nudzi, to jednak warto do sypialni wprowadzić nieco innowacji. Nie wszyscy oczywiście są na tyle rozciągnięci i wysportowani, aby wypróbować wszystkie pozycje z kamasutry. Nie ma jednak co załamywać rąk, ponieważ istnieje wiele innych technik, które nie będą wymagały od nas takiej gibkości. 

Singapurski pocałunek, który doprowadzi mężczyznę do szaleństwa

Jednym z trików, dzięki któremu uatrakcyjnimy nasze życie seksualne, jest tak zwany singapurski pocałunek, który nosi również nazwę techniki kabazza. Ten element jest szczególnie przyjemny dla mężczyzn, jednak również kobiety nie będą narzekać. Oczywiście słysząc pocałunek od razu myślimy o ustach. To duży błąd. Technika wywodząca się z Indii polega na pocałunku, w którym biorą udział jedynie narządy intymne kochanków. 

Zabawa ta wymaga wcześniejszego treningu mięśni kegla. Kobieta doprowadza mężczyznę do orgazmu jedynie przy pomocy skurczy mięśni pochwy, czyli mięśni kegla. 

Oczywiście odpowiedni trening powinien być prowadzony regularnie. Jak przekonywał doktor Kegel, trzy razy dziennie od 5 do 10 minut to konieczność. Kobieta powinna napinać mięśnie dna miednicy, próbując przy tym nie napinać mięśni brzucha i pośladków. 

Słyszeliście kiedyś o takiej "zabawie"? ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Wiesz, że twój partner powinien być gorący i namiętny. Celuj w te znaki zodiaku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów