8 największych błędów, jakie faceci popełniają w związku. Są niewybaczalne

Julia Pandecka 17.09.2020
Kobieta i mężczyzna siedzą jesienią w swetrach na kocu i piją gorącą czekoladę
Fotografia: Shutterstock

Mężczyźni, będąc w związku, popełniają te błędy. To często jest główny powód rozstania.

Nikt nie jest idealny. Każdemu z nas zdarza się popełniać błędy, które mogą być druzgocące w skutkach dla naszych relacji. Okazuje się jednak, że niektóre z nich powtarzane są dość często i to przez mężczyzn. Dziennikarz portalu "Your Tango" przytoczył 8 najpopularniejszych błędów, które faceci popełniają w związkach. Okazuje się, że to właśnie one często są powodem rozstań. Wszystko dlatego, że w dużej mierze wynikają z braku zrozumienia kobiet. Sami zobaczcie, o co chodzi.

Zobacz także: 5 rzeczy, które mówi każdy zdradzający facet. Nie daj się nabrać!

Błędy w związku, jakie najczęściej popełniają mężczyźni

Zrozumienie to podstawa każdej relacji. Jeżeli zaczyna go brakować, popełniamy błędy, które mogą skończyć się rozstaniem.

Oto 8 najpopularniejszych błędów, które mężczyźni popełniają w związku. 

1. Jest niezdecydowany

Kobiety nie lubią niezdecydowanych facetów. Przez to mogą czuć się odpowiedzialne za waszą relację, a jednak każda z nas lubi mieć świadomość, że ma oparcie na silnych, męskich barkach. Potrzebujemy męskich decyzji i waszego zdecydowania.

2. Nie rozumie twoich emocji

Kobiety są bardzo emocjonalne. Problem pojawia się wtedy, gdy faceci nie rozumieją ich uczuć. A jeszcze gorzej jest wtedy, gdy zaczynają bagatelizować ich problemy, co zdarza się niezwykle często. Właśnie z braku porozumienia w związku.

3. Boi się ciebie lub zaczyna cię kontrolować

Faceci lubią dominować w związku. Czasami jest jednak tak, że to kobieta przejmuje kontrolę i wtedy zaczynają się bać, jednocześnie wycofując się z tej relacji, zamiast szczerze postawić na swoim. A jeszcze gorzej jest, gdy zaczynają sami kontrolować partnerkę i nie pozwalają jej na wiele rzeczy. Dobry związek polega na partnerstwie, a nie dominacji.

4. Wszystko jest ważniejsze od ciebie

Kobiety potrzebują atencji. Dlatego mogą oczekiwać, że mężczyzna będzie okazywał im zainteresowanie. Nie chodzi o to, żeby spędzać ze sobą każdą chwilę. Nie może być jednak tak, że dosłownie wszystko jest ważniejsze od związku.

5. Nie zwraca uwagi na twoje uczucia

Oczywiście, trzeba myśleć też o sobie. Związek jednak polega na tym, że równie istotne są dla nas problemy ukochanej osoby. Jeżeli on stawia siebie z przodu i totalnie nie bierze pod uwagę twoich uczuć, to znaczy, że mu po prostu nie zależy lub jest jeszcze dużym dzieciakiem.

6. Nadużył twojego zaufania

To nie musi być od razu zdrada. Mogą to być bardziej przyziemne rzeczy, bowiem zaufanie naprawdę łatwo nadużyć. I o wiele trudniej jest je później odbudować. Dlatego często brak zaufania w związku prędzej czy później kończy się rozstaniem.

7. Nie możesz na nim polegać

Zaufanie to jedno, jednak każda z nas potrzebuje faceta, na którym może polegać. Nie może być tak, że wszystko jest na twojej głowie - zakupy, sprzątanie, dom, dzieci. Faceci są wygodni i lubią wrócić z pracy i poświęcić czas wyłącznie swoim przyjemnościom. Ty przecież nie masz innych spraw na głowie. A może jednak?

8. Nie wie, czego chce od życia

Ambicje i priorytety to jedne z najważniejszych rzeczy w naszym życiu i także w związku. Ważne jest, aby do czegoś dążyć i wiedzieć to o sobie - dzięki temu możecie się nawzajem wspierać i mieć wspólne marzenia. Jeżeli tego brakuje, w waszej relacji będzie ogromna pustka. 

Zobacz także: 5 rzeczy, które sprawią, że rozkochasz w sobie każdego mężczyznę. Nic prostszego!

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów