5 prawdziwych powodów, przez które nie jesteś szczęśliwa w związku!

Alicja Górka 10.01.2020
nie jesteś szczęśliwa w związku
Fotografia: Shutterstock

Jeśli często zastanawiasz się, dlaczego jesteś nieszczęśliwa w związku, koniecznie przeczytaj 5 powodów, którymi może to być spowodowane.

Nie ma na świecie związków, w których nie zdarzają się w kryzysy. Mogą być one mniejsze lub większe, jednak jeśli zdarzają się często, warto poznać ich konkretną przyczynę. Sprawdźcie, dlaczego już nie jesteście szczęśliwi w swoich związkach.

5 powodów, przez które nie jesteś szczęśliwa w związku

Masz pewien nierozwiązany problem z przeszłości

  • Okazuje się, że demony przeszłości mogą psuć twoją obecną relację. Zanim zdecydujesz się na kolejny związek, warto zastanowić się, czy nic cię nie ogranicza. Porozmawiaj z bliskimi i wyjaśnij stare problemy.

Nie umiesz doceniać małych rzeczy

  • Jeśli chcesz żeby twój związek wyglądał jak te w komediach romantycznych, warto byś również i ty o niego zadbała. Przygotuj wspólne śniadanie, wypad do kina lub doceń codzienne wsparcie swojego partnera.

Przestaliście pielęgnować wasz związek

  • Zapominacie o rocznicach, przestaliście chodzić na randki? Warto przypomnieć sobie, jak było na samym początku waszego związku i spróbować odbudować relację.

Straciłaś zainteresowanie partnerem

  • Jeśli partner przestał pociągać cię fizycznie to znak, że powinnaś zastanowić się nad tym, co przeszkadza ci w jego wyglądzie. Brak intymności w związku rujnuje relację.

Idealizujesz swój związek

  • Na początku związku każdy mężczyzna stara się wypaść jak najlepiej. Niestety ludzie nie są idealni, dlatego warto zaakceptować swoje wady i nie przyczepiać się do zbyt drobnych rzeczy.

Macie problemy w związku?

Zobacz także: Miłość francuska - jak ją uprawiać i jakie niesie ze sobą zagrożenia?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów