To z tego powodu kobiety zdradzają. Robi to już 40% z nich!

Anna Respondek 01.06.2018
Para w łóżku
Fotografia: Shutterstock

Coraz częściej mówi się o zdradzających kobietach. Kilka z nich postanowiło wyjawić, co skłoniło je do "skoku w bok".

Choć chęć do zdrady najczęściej przypisuje się mężczyznom, to również kobiety coraz częściej przyznają się do "skoku w bok". Zdrada partnera to coś, co na zawsze zmienia związek, a najczęściej prowadzi do jego rozpadu. Pomimo tego, wiele osób po prostu nie jest w stanie powstrzymać się przed posiadaniem kochanka lub kochanki albo przygodami na jedną noc. 

Zobacz też: Wierność zapisana w gwiazdach? Te znaki zodiaku zdradzają najczęściej

Nadia Bokody postanowiła zbadać temat zdrad "popełnianych" przez kobiety, co opisał portal Dailymail.co.uk. Według niej panie zdradzają znacznie częściej niż kiedyś, a liczba ta wzrosła aż o 40 procent. Bokody przyznała, że sama ma za sobą "skok w bok" i winą za to zdecydowanie nie może obarczać byłego męża, który był czuły i troskliwy. Zrobiła to, ponieważ mogła. A co do powiedzenia miały inne kobiety? Jakie są najczęstsze powody zdrady. 

Nie wystarcza mi jeden partner

Jedna z ankietowanych przyznała wprost, że kiedyś nałogowo zdradzała swojego partnera. Skończyło się to, kiedy miała 30 lat i zdała sobie sprawę z jednej rzeczy.

Wiedziałam, że potrzebuję więcej niż jednego partnera seksualnego, jednak nie wiedziałam, jak mogę to zrobić, aby nikogo nie zranić. Zmieniło się to w wieku 30 lat. Kiedy odkryłam poliamorię i zaczęłam tak żyć, wszystkie zdrady się skończyły - przyznała. 

Związek w bardzo młodym wieku

Kolejna kobieta przyznała, że jej związek rozpoczął się w bardzo młodym wieku, przez co nie mogła poznać innych opcji i możliwości. To właśnie te przemyślenia skłoniły ją do zdrady. Dlaczego nie zostawiła partnera? Stwierdziła, że nie mogła zakończyć związku ze względu na ich rodziny. Każde z nich było z drugą rodziną bardzo mocno związane. 

Problemy w związku

W związku tej kobiety zaczęły pojawiać się problemy, jednak nie od razu zdecydowała się na zdradę. Zaczęło się od tego, że jej partner nie chciał nigdzie z nią wychodzić. 

Ignorował mnie i wolał grać w gry wideo przez cały dzień. Obrażał się, kiedy chciałam gdzieś wyjść - tłumaczyła. 

Później doszły spory o pieniądze i o to, że ona zarabia więcej. Pojawiła się niezdrowa zazdrość ze strony partnera. Ostatecznie kobieta postanowiła rozstać się ze swoim chłopakiem i rozpoczęła nowy związek z mężczyzną, z którym go zdradziła. 

Jestem egoistką

Choć to najgorsze z możliwych tłumaczeń, ta kobieta postanowiła być zupełnie szczera. Jak sama stwierdziła, ma bardzo ognisty temperament i rzadko myśli o innych. 

Byłam w długoletnim związku, ale zdałam sobie sprawę, że mogę bez wyrzutów sumienia zdradzać. To pokazało mi że, znalazłam się w sytuacji, w której nie chciałam być i że go nie kocham stwierdziła. 

A Waszym zdaniem istnieje "coś", co usprawiedliwia zdradę? 

Zobacz też: Dlaczego kobiety zdradzają? Najnowsze badania wskazują na dwie wspólne cechy podatnych na zdradę

Zobacz także, jakie znaki świadczą o tym, że twój partner jest sadystą:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów