4 cechy kobiecego wyglądu, których faceci nie lubią najbardziej!

Alicja Górka 07.01.2020
tego faceci nie znoszą
Fotografia: Shutterstock

Okazuje się, że nie tylko kobiety mają konkretne wymagania co do swojego partnera. Również mężczyźni mają kilka uwag co do wyglądu swojej wybranki.

Okazuje się, że mężczyźni nie mogą znieść tych 4 cech kobiecego wyglądu. Wielu mężczyznom to bardzo przeszkadza i nie potrafią stworzyć udanego związku z kobietą, która posiada chociaż jedną z nich. Czego mężczyźni nie tolerują w kobietach?

Tego faceci nie mogą znieść w kobiecym wyglądzie

Zaniedbane dłonie

To jeden z najbardziej popularnych zarzutów, które wskazywali mężczyźni. Według nich zadbane dłonie oraz paznokcie mają bardzo duży wpływ na to, jak odbierają kobietę. Okazuje się, że to pierwszy punkt, na który mężczyźni zwracają uwagę, kiedy poznają kobietę. Jeśli dłonie i paznokcie są zaniedbane, potencjalna dziewczyna od razu traci w ich oczach.

Nieporuszająca się fryzura

Sztywne włosy, które nie ruszają się pod najmniejszym podmuchem wiatru, są według facetów bardzo mało atrakcyjne. Mężczyźni lubią kobiety zadbane, jednak hełm na głowie zdecydowanie ich przerasta.

Samoopalacz

Okazuje się, że mężczyznom przeszkadza również mocno opalona skóra. Kobiety, które stosują zbyt dużo samoopalacza, na starcie tracą w oczach facetów. Większość mężczyzn nie lubi również niestarannie roztartego samoopalacza, który widać na pierwszy rzut oka.

Zbyt dużo pudru

Mocny makijaż to jedno, a zbyt gruba warstwa pudru to drugie. Gipsowa ścianka z brązowego pudru na twarzy nie jest atrakcyjna, tak samo, jak zaniedbane dłonie. Według facetów kobiety powinny stawiać na puder lub podkład, połączenie obydwu jest według nich zbyt ciężkie i mało atrakcyjne.

Co sądzicie o wytycznych facetów?

Zobacz także: Miłość francuska - jak ją uprawiać i jakie niesie ze sobą zagrożenia?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów