27-latka pokazała 50-letniego faceta, a jej fani odetchnęli z ulgą. "Skoro on zdobył taką ślicznotkę, to ja też mam szansę"

Julia Pandecka 08.04.2020
Piękna kobieta przytula się do swojego ukochanego
Fotografia: Shutterstock

Ta 27-latka ma wielu fanów na Instagramie, którymi w dużej mierze są mężczyźni. Gdy pokazała zdjęcia z ukochanym, ci odetchnęli z ulgą. Zobaczcie dlaczego! 

Mówi się, że miłość jest ślepa. Mówi się też, że nie pyta o wiek. Ta para jest tego doskonałym przykładem! 27-letnia instagramerka przez wielu facetów uważana jest za wzór piękna. Ma wielu fanów, którzy ją komplementują. Postanowiła jednak umieścić także zdjęcia ze swoim narzeczonym. Okazuje się, że jej wybranek ma 50 lat i wizerunkowo znacznie od niej odbiega. Te fotografie sprawili jednak, że inni mężczyźni odetchnęli z ulgą. Dlaczego?

Zobacz także: Zostali okrzyknięci najpiękniejszą parą świata. Zobaczcie ich zdjęcia! 

27-latka pokazała 50-letniego narzeczonego. Faceci odetchnęli z ulgą

Sarai to 27-letnia instagramerka, która zachwyca swoimi zdjęciami i urodą! Ma narzeczonego i chętnie publikuje ich wspólne fotografie.

Zdaniem wielu internautów mężczyzna to zupełnie inna liga niż ona. To 50-latek i w niczym nie przypomina przystojnych, opalonych instagramerów. Wręcz przeciwnie, to zwykły facet! 

Co ciekawe, ich wspólne zdjęcia ucieszyły internautów. Przede wszystkim mężczyzn, którzy odetchnęli z ulgą. 

Skoro on zdobył taką ślicznotkę, to ja też mam szansę - komentują.

Pozostali internauci są zachwyceni i uważają, że para wygląda przesłodko! A jak wam podobają? Pasują do siebie?

Zobacz także: Ta 21-latka została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą na świecie. Zobaczcie, jak wygląda!

Te serialowe związki tak przypadły nam do gustu, że chcielibyśmy, aby były prawdziwe! Zobaczcie, które szczególnie mamy na myśli.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów