Zaręczyli się na studniówce przed całą szkołą. W "DDTVN" opowiedzieli o reakcji rodziców. "Dowiedzieli się z Facebooka"

Anna Respondek 15.02.2018
Zaręczyny
Fotografia: X-NEWS/TVN

Czy zaręczyny w młodym wieku to dobry pomysł? Te pary odpowiadają na to pytanie i mówią o reakcji rodziców. 

Zaręczyny to poważny krok dla każdej pary, dlatego większość mężczyzn czeka na odpowiedni moment, aby zadać to wyjątkowe pytanie. Nie ma co się oszukiwać, część panów tuż przed oświadczynami zwyczajnie się boi i czuje niepewność. W głowach obu stron pojawia się wiele myśli i lęków.

Zobacz także: Te zachowania mówią o tym, że mężczyzna planuje się oświadczyć

Czy zatem zaręczyny i ślub w młodym wieku to dobry pomysł? Na to pytanie postanowiły odpowiedzieć dwie pary, które zaręczyły się na studniówce w obecności całej szkoły. W "Dzień Dobry TVN" wyjawili, co skłoniło ich do podjęcia takiej decyzji.

Nie ma odpowiedniego wieku. Wiek nie ma takiego znaczenia do takiej deklaracji. Tu chodzi o znajomość, więź i o to, co się czuje. Myślę, że byliśmy na tyle dorośli i dojrzali, że ta decyzja była trafna i przemyślana - powiedzieli.

Choć są młodzi uważają, że wiek nie ma znaczenia. Co o tym sądzą ich rodzice, którzy o zaręczynach dowiedzieli się z Facebooka? Nie wszyscy byli zadowoleni. 

Moja mama dowiedziała się z Facebooka, akurat była w Zakopanem. Tata siedział w domu i tylko napisał: "Fajnie, że teraz się dowiedziałem, że chcesz się oświadczyć" - wyjawił młody narzeczony. 

W przypadku drugiej pary rodzice dowiedzieli się również przez internet, ponieważ młodzi zbyt dobrze bawili się na studniówce i zapomnieli powiadomić rodziców. Jak stwierdziła przyszła panna młoda "pozostało jej przepraszać całą rodzinę".

Zobacz także, jak kobietom mężczyźni najchętniej się oświadczają:

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów