Tego jeszcze nie było! W Nowym Jorku można wziąć ślub przez aplikację wideo

Malwina Wasilewska 21.04.2020
obrączki ślubne
Fotografia: Shutterstock

Z powodu pandemii koronawirusa świat stanął na głowie. Aby dostosować się do wymagań związanych z izolacją, w Nowym Jorku wprowadzono możliwość wzięcia ślubu przez aplikację wideo.

W związku z pandemią koronawirusa wiele par młodych musiało przełożyć ślub i wesele. Jednak władze Nowego Jorku postanowiły wyjść naprzeciw tym, którym najbardziej spieszy się z zawarciem związku małżeńskiego. Z myślą o nich zalegalizowano tam śluby online!

Zalegalizowano śluby online w Nowym Jorku

Osobom mieszkającym w stanie Nowy Jork nawet pandemia nie jest w stanie pokrzyżować planów ślubnych. W sobotę 18 kwietnia gubernator stanu, Andrew Cuomo, wprowadził możliwość wzięcia ślubu przez wideokonferencję za pośrednictwem aplikacji Zoom. 

Teraz nie będzie wymówek, jeśli pojawi się pytanie o ślub. Możesz to zrobić przez Zoom - powiedział gubernator Andrew Cuomo.

Tuż po ślubnej wideokonferencji świeżo upieczeni małżonkowie mają obowiązek przesłać do urzędu wszystkie potrzebne dokumenty. Co ciekawe, władze kilku innych stanów (m.in. Kolorado i Ohio) również umożliwiły zawarcie związku małżeńskiego podczas pandemii koronawirusa. 

Nie wiesz, jaką suknię ślubną wybrać? Sprawdź, która będzie dla ciebie idealna!

Suknia ślubna: która do ciebie pasuje [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która suknia ślubna do ciebie pasuje

Suknia ślubna: która do ciebie pasuje [QUIZ]

1. Twój ulubiony kolor pomadki do ust to:

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów