Przyśniła ci się mama? Sprawdź, co oznacza dla ciebie taki sen!

Wróżka Katerina 20.12.2018 AKTUALIZACJA: 20.11.2019
Mama z dzieckiem
Fotografia: Shutterstock

Mama bywa często bohaterem snów. Wciąż nie daje ci spokoju, co mogła znaczyć mama w ciąży, chora lub mama byłego chłopaka we śnie? Przekonaj się!

Mama to bez wątpienia najważniejsza osoba w życiu. To ona wspiera, uczy i daje przykład swoim dzieciom. Nic dziwnego, że jest częstą bohaterką snów. Jak interpretować sen, w którym pojawia się mama? Oto popularne znaczenia proponowane przez sennik!

Zobacz także: Te znaki zodiaku za dużo pracują! Powinny udać się na urlop?

Sennik: mama

Każda matka kojarzy się przede wszystkim z ogromnymi pokładami miłości, życzliwości, dobroci oraz opiekuńczości w stosunku do swoich dzieci. Widok matki we śnie zazwyczaj wzbudza w nas po obudzeniu pozytywne odczucia.

Sennik wskazuje jednak, że w interpretacji snu o matce ważne jest jeszcze branie pod uwagę innych szczegółów, które pojawiają się w tym śnie. Liczy się bowiem nie tylko to, w jakim kontekście zobaczyliśmy mamę, ale również jej samopoczucie, emocje oraz zachowanie. Tylko dokładna analiza tych wszystkich elementów pomoże uzyskać pełne znaczenie twojego obrazu sennego.

Sennik: mama i tata

W przypadku, gdy w twoim śnie pojawia się mama w towarzystwie taty, jest to podobnie jak sen o ślubie lub sen o weselu zapowiedź długiego, szczęśliwego związku. To znak, że twoje relacje z partnerem będą układać się wzorowo. W przypadku osób samotnych ten sen, w którym pojawia się mama i tata może być zapowiedzią udanej, długotrwałej relacji.

Być może na twojej drodze pojawi się ktoś, dla kogo zupełnie stracisz głowę i który nieco namiesza twoim dotychczasowym życiu. Dlatego miej oczy szeroko otwarte, aby nie przeoczyć swojej wymarzonej połówki. Taki sen może pojawić się również w przypadku, gdy jesteś zadowolony ze swojego życia rodzinnego i poświęcasz mi wiele czasu.

Sennik: matka chrzestna

Taki sen może wskazywać, że w najbliższym czasie czeka cię jakaś odpowiedzialna funkcja lub ważne zadanie. Być może w pracy będziesz musiał sprostać jakiemuś wyzwaniu i wykazać inicjatywą.

Sen, w którym twoim oczom ukazuje się chrzestna mama to również symbol pomyślnego obrotu spraw i powodzenia w przezwyciężaniu różnych trudności życiowych. Przed tobą bardzo dobry czasu na podejmowanie nowych działań i realizację marzeń, które do tej pory odkładałeś na później, bowiem wszystko, co sobie zaplanowałeś pójdzie po twojej myśli.

Zobacz także: Osoby o tych imionach będą bardzo szczęśliwe w 2019 roku!

Sennik: mama w ciąży

Ciąża to piękny czas w życiu każdej kobiety. Jak zatem interpretować sen, w którym pojawia się mama w ciąży?  Dla kobiet planujących swoją rodzinną przyszłość taki obraz senny, podobnie jak inne sny o ciąży mogą wskazywać na ich podświadomą potrzebę posiadania dziecka.

Z drugiej strony może odzwierciedlać obawy związane z opieką nad niemowlakiem i wychowaniem dziecka. Według niektórych senników mama w ciąży widziana we śnie może także zapowiadać jakąś radosną nowinę w życiu realnym. Być może otrzymasz wiadomość, która w pierwszej chwili chociaż cię zaskoczy, sprawi też wielką radość.

Sennik: mama nieżyjąca

Taki sen, podobnie jak każdy inny sen o śmierci lub sen o pogrzebie wzbudza smutne odczucia i lęk o zdrowie najbliższej osoby. Taki sen niestety nie wróży nic dobrego. Według sennika to zapowiedź poważnych kłopotów i problemów. Może być to również symbol rozstania lub odejścia kogoś bliskiego twemu sercu, czemu będą towarzyszyły bardzo negatywne emocje.

Zobacz także: Czy sen o złodzieju zawsze oznacza niebezpieczeństwo? Przekonaj się!

Sennik: mama chora

Widok chorej mamy we śnie podobnie jak sen o szpitalu to zapowiedź poważnych problemów zdrowotnych, z którymi ty lub ktoś z członków twojej rodziny będzie borykać się przez dłuższy czas.

Jeżeli od dawna omijałeś gabinety lekarskie szerokim łukiem, być może warto zdecydować się jednak na wizytę u specjalisty, aby poddać się badaniom profilaktycznym. Wcześniejsze zadbanie o swój organizm pomoże ci uniknąć wielu chorób. Chora mama we śnie może zwiastować również nadejście niekorzystnych zmian w twoim dotychczasowym życiu.

Sennik: mama byłego chłopaka

Sen o byłym chłopaku nikogo nie dziwi, w końcu była to jedna z najbliższych nam osób. Jak jednak interpretować sen, w którym zamiast niego ukazuje się jego mama? Taki sen może oznaczać, że twój były związek to wciąż nie do końca zamknięty rozdział w twoim życiu i wciąż masz nadzieję, że twój partner zmieni jeszcze swoją decyzję odnośnie waszej wspólnej przyszłości.

Sennik: mama, która płacze

Płacz we śnie to popularny motyw senny. Widok płaczącej matki we śnie może wskazywać, że staniesz przed jakąś trudną dla ciebie sytuacją, z której ciężko będzie ci się wydostać.

Taki sen może wskazywać na twoją bezsilność w obliczu kłopotów, z którymi przyszło ci się zmierzyć. Zastanów się, czy w ostatnim czasie nie miałeś jakichś problemów i nie ból się prosić innych o pomoc w tym trudnym dla ciebie czasie, bo może się ona okazać niezwykle potrzebna.

Zobacz także: Te 4 znaki zodiaku zdecydowanie całują najgorzej. Muszą się jeszcze dużo nauczyć

 Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Które znaki zodiaku są najbardziej szalone? Koniecznie sprawdź.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów