Zgadnij zakończenie "Gry o Tron" i wygraj wycieczkę do Chorwacji!

Paulina Ermel 19.04.2019
Kadr z serialu "Gra o Tron"
Fotografia: instagram.com/gameofthrones

Świetna gratka dla fanów kultowego serialu. Jeżeli lubicie "Grę o Tron", macie możliwość wyjechać na wakacje w miejsce, gdzie kręcono część odcinków!

Wreszcie doczekaliśmy się finału "Gry o Tron". Serial, który powstał na podstawie książek George'a R.R. Martina, ma fanów na całym świecie. A teraz każdy z nich z niecierpliwością czeka na rozwiązanie zagadki dotyczącej tego, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie!

Aby umilić wam oczekiwanie na ostatni odcinek i finał, jedno z biur podróży przygotowało konkurs. Do wygrania jest wycieczka do Chorwacji!

Zgadnij finał "Gry o Tron" i wygraj wycieczkę do Chorwacji

Przez poprzedni 7 sezonów każdy fan kultowego produkcji HBO zastanawiał się, kto w końcu obejmie panowanie nad światem fantastycznym stworzonym przez George'a R.R. Martina. Na rozwiązanie tej zagadki musimy poczekać jeszcze dosłownie kilka odcinków, ale to nie oznacza, że w tym czasie nie możemy typować "zwycięzcy" tego krwawego starcia.

A wytypowanie prawidłowego zakończenia serialu może w tym przypadku zaowocować wycieczką do Chorwacji! Agencja turystyczna Unforgettable Croatia przygotowała konkurs, w którym wygraną jest wycieczka śladami serialowych scenerii. W końcu to w Chorwacji powstawały liczne zdjęcia do serialu.

Aby wygrać musisz "jedynie" zgadnąć zakończenie serialu.

Zobacz także: "Gra o Tron: Ostatnia warta": Powstaje pełnometrażowy film dokumentalny na HBO

Do wygrania jest luksusowa 7-dniowa wycieczka dla dwóch osób, w czasie której spędzisz 3 noce w Splicie i 4 w Dubrowniku. Agencja zapewnia nocleg w 5-gwiazdkowych hotelach, wycieczkę śladami bohaterów "Gry o Tron", przeprawę łódką na wyspy Hvar i Vis.

Zainteresowani mogą zgłaszać swoje zakończenia serialu do 5 maja. Wystarczy opisać je w max. 1000 znaków. Na szczęśliwców czeka chorwacka przygoda, która odbędzie się w październiku 2019 roku.

Skusicie się?

Chorwacja to jeden z najbarwniejszych turystycznie krajów na świecie. Ale nie tylko tutaj natura stworzyła piękne rzeczy. Poznaj 9 najdziwniejszych atrakcji na świecie, które zostały stworzone przez naturę!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów