Trzy miesiące we Włoszech za darmo? Teraz to możliwe!

Paulina Ermel 22.01.2019
Włoskie miasteczko
Fotografia: Shutterstock

Choć ciężko w to uwierzyć, naprawdę można teraz jechać na trzymiesięczny wyjazd na południe Włoch całkowicie za darmo. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Trzy miesiące we Włoszech za darmo. Brzmi jak bajka, prawda? Teraz ta bajka może stać się rzeczywistością. Wszystko za sprawą platformy Airbnb, która zapłaci za twój pobyt we Włoszech. A dokładnie za pobyt w uroczej miejscowości Grottole.

Projekt przygotowało Airbnb we współpracy z organizacją Wonder Grottole, która walczy o to, aby... rozsławić urocze miasteczko. Jak pojechać na południe Włoch i nic za to nie zapłacić?

Pobyt we Włoszech za darmo

Akcja została zorganizowana po to, żeby przyciągnąć turystów do włoskiego Grottole. Miejscowość ta bowiem mimo prawdziwie włoskiego klimatu, wąskich uliczek i klimatycznych budynków, jest w większej części opustoszała. Mieszka tutaj 300 mieszkańców, a aż 600 domów stoi pustych!

Dlatego właśnie Wonder Grottole i Airbnb zaproszą śmiałków na południe Włoch. Jedynym obowiązkiem chętnych będzie robienie zdjęć w Grottole i promowanie miasta w mediach społecznościowych!

Platforma oferuje dojazd do włoskiego miasteczka, zakwaterowanie, ale też kieszonkowe. Na życie tutaj dostaniecie każdego miesiąca 900 euro. Brzmi nieźle, prawda? Aby wziąć udział w "konkursie" wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 17 lutego.

To kto z was skusi się na małe włoskie wakacje?

shutterstock_617006279
Fotografia: Shutterstock
shutterstock_1288318525
Fotografia: Shutterstock

Interesują was ciekawe miejsca noclegowe? W tym oryginalnym hotelu możecie spać... pod gołym niebem. Zobaczcie, jak wygląda i ile trzeba zapłacić za tę atrakcję!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów