Teraz możesz wynająć cały zamek za... 100 dolarów!

Paulina Ermel 18.03.2019
Zamek we Włoszech
Fotografia: Shutterstock

To gratka szczególnie dla osób, które poszukują miejsca na bajkowy ślub i wesele. Zobaczcie, który zamek oferuje im tak atrakcyjną ofertę!

Poszukujesz niezwykłego miejsca na ślub? A może nie masz gdzie wyprawić urodzin? Spieszymy z podpowiedzią, gdzie możesz wyprawić teraz niesamowitą imprezę. W dodatku płacąc jedynie za 100 dolarów za dobę!

Mowa o niezwykłym zamku Roccascalegna Castle, który położony jest w Abruzji - jednym z centralnych regionów Włoch. Jak to możliwe, że można wynająć cały ten obiekt za jedynie 400 zł za dobę?

Zamek do wynajęcia za 100 dolarów

Roccascalegna Castle, który swoją nazwę odziedziczył po jednej z malowniczych wiosek w Abruzji, można w tej chwili wynająć na różnego rodzaju imprezy czy przyjęcia okolicznościowe za jedynie 100 dolarów.

Cena jest bardzo niska, a co ciekawe, wewnątrz zamku i wokół niego znajdują się świeżo odrestaurowane pomieszczenia idealne na organizowanie różnego rodzaju przyjęć. Do dyspozycji wynajmującego jest aż 7,5 tys. m2 powierzchni! Przez wiele ostatnich lat miejsce to było jedną wielką ruiną, a teraz wygląda bardzo zachęcająco. I oferuje przyjezdnym wiele atrakcji.

Skąd tak niska cena wynajmu tak pięknej i ogromnej przestrzeni? Burmistrz Domenico Giangiordano w rozmowie z CNN zaznaczył, że w ten sposób zależy mu na promocji miasteczka i tych terenów. Właściwie nie chodzi o zbieranie pieniędzy, a jedynie rozpowszechnienie tego regionu wśród turystów.

Skusilibyście się na zorganizowanie urodzin w takim miejscu?

Lubicie zamki? Poznajcie te najpiękniejsze na świecie, które warto chociaż raz w życiu zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów