Lidl oferuje wycieczkę po Islandii... śladami "Gry o Tron"!

Paulina Ermel 26.04.2019
Islandzki krajobraz
Fotografia: Shutterstock

Lubicie kultową "Grę o Tron"? Lidl przygotował dla was coś specjalnego! Sami zobaczcie!

"Gra o Tron" to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Fani produkcji z zapartym tchem śledzą losy bohaterów, którzy walczą o objęcie Żelaznego Tronu. Finał serialu właśnie emitowany jest przez HBO, a my wciąż nie wiemy, kto wygra tę bitwę.

Serial przyciąga zainteresowanie nie tylko przez ciekawą fabułę, ale też dzięki wspaniałej grze aktorskiej i bajkowej scenerii. I właśnie teraz tę bajkową scenerię możecie obejrzeć dzięki marce Lidl Podróże!

Islandia śladami "Gry o Tron" z Lidlem

Ostatnio bardzo popularne stało się zwiedzanie miejsc, w których były kręcone niektóre odcinki "Gry o Tron". Masa turystów wybiera na cel swoich podróży Dubrownik czy Irlandię.

Lidl Podróże postanowił pójść za ciosem i zorganizował wycieczkę śladami "Gry o Tron", ale właśnie po Islandii. W programie wycieczki znalazł się m.in. Park Narodowy Thingvellirto, w którym kręcono część 4. sezonu serialu.

Aby obejrzeć malowniczą wyspę na północy trzeba zapłacić 3800 zł. Wyjazd na Islandię odbędzie się w dniach 20-24 września tego roku. Skusicie się?

Niektóre cieszą oczy pięknym białym piaskiem. Inne mają piękne miejsca do odwiedzenia. Poznajcie 10 niezwykłych wysp świata. Niektóre są przerażające!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów