Lidl oferuje wycieczkę po Islandii... śladami "Gry o Tron"!

Paulina Ermel 26.04.2019
Kadr z serialu "Gra o Tron"
Fotografia: instagram.com/gameofthronesnotofficial

Lubicie kultową "Grę o Tron"? Lidl przygotował dla was coś specjalnego! Sami zobaczcie!

"Gra o Tron" to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Fani produkcji z zapartym tchem śledzą losy bohaterów, którzy walczą o objęcie Żelaznego Tronu. Finał serialu właśnie emitowany jest przez HBO, a my wciąż nie wiemy, kto wygra tę bitwę.

Serial przyciąga zainteresowanie nie tylko przez ciekawą fabułę, ale też dzięki wspaniałej grze aktorskiej i bajkowej scenerii. I właśnie teraz tę bajkową scenerię możecie obejrzeć dzięki marce Lidl Podróże!

Islandia śladami "Gry o Tron" z Lidlem

Ostatnio bardzo popularne stało się zwiedzanie miejsc, w których były kręcone niektóre odcinki "Gry o Tron". Masa turystów wybiera na cel swoich podróży Dubrownik czy Irlandię.

Lidl Podróże postanowił pójść za ciosem i zorganizował wycieczkę śladami "Gry o Tron", ale właśnie po Islandii. W programie wycieczki znalazł się m.in. Park Narodowy Thingvellirto, w którym kręcono część 4. sezonu serialu.

Aby obejrzeć malowniczą wyspę na północy trzeba zapłacić 3800 zł. Wyjazd na Islandię odbędzie się w dniach 20-24 września tego roku. Skusicie się?

Niektóre cieszą oczy pięknym białym piaskiem. Inne mają piękne miejsca do odwiedzenia. Poznajcie 10 niezwykłych wysp świata. Niektóre są przerażające!

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów