Włoskie miasteczko oferuje wczasy za darmo. Tak chce przyciągnąć turystów do tego regionu!

Zuzanna Morska 22.06.2020
Włochy
Fotografia: Shutterstock

Jeżeli jeszcze nie macie planów na wakacje, koniecznie zapoznajcie się z tą ofertą!

Włochy to jeden z najpiękniejszych i najpopularniejszych krajów na wakacje. To właśnie tutaj zjeżdżają turyści z całego świata, którzy chcą nie tylko zażyć kąpieli w Morzu Śródziemnym czy Adriatyku, ale też zwiedzić tutejsze zabytki.

Teraz jedno z włoskich miasteczek oferuje zainteresowanym... urlop za darmo! I choć trudno w to uwierzyć, ta oferta nie ma żadnego haczyka.

Włoskie miasteczko oferuje wczasy za darmo

Niedawno pisaliśmy o tym, że w jednym z włoskich miast można kupić zabytkową posiadłość za 1 euro. Władze regionu wpadły na taki pomysł, aby zachęcić ludzi do osiedlania się tutaj, gdyż jest to jeden z najbardziej wyludniających się regionów Włoch.

Teraz władze kolejnego regionu - Molise - proponują turystom bezpłatny urlop. W ten sposób chcą wspomóc odradzanie się włoskiej turystyki, ale też przyciągnąć turystów do tego wyludniającego się miejsca.

Już teraz możecie spędzić tygodniowy urlop w San Giovanni in Galdo całkowicie za darmo. Z tej urokliwej miejscowości można szybko dostać się nad jezioro i nad Morze Adriatyckie. W dodatku nie brakuje tutaj charakterystycznych włoskich zabudowań, które warto pozwiedzać.

Interesuje was taki wyjazd? Zobaczcie, jak wygląda bajkowy region Molise i dlaczego warto się tam wybrać!

Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, jakie stworzyła natura. Aż trudno uwierzyć, że istnieją naprawdę!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów