We włoskim miasteczku pojawił się niedźwiedź. Udało mu się nawet wejść na czyjś balkon!

Zuzanna Morska 08.05.2020
Trydent
Fotografia: Shutterstock

Mieszkańcy jednego z włoskich miasteczek przecierali oczy ze zdziwienia. Pod ich oknami przechadzał się niedźwiedź!

Mieszkańcy włoskiej miejscowości Calliano przeżyli ostatnio spory szok. To, co zobaczyli za oknami swoich domów, nie było zwykłym codziennym widokiem. Okazuje się, że uliczkami ich małego miasteczka przechadzał się... niedźwiedź!

Zwierzak chodził po ulicach, a w pewnym momencie wspiął się na jeden z balkonów! Wszystko nagrał jeden z mieszkańców miasta.

We włoskim miasteczku pojawił się niedźwiedź

Miasteczko Calliano z pewnością nie należy do miejsc, w których widok chodzącego po ulicach niedźwiedzia jest czymś normalnym. Nic dziwnego więc, że mieszkańcy tego regionu zaczęli z przerażeniem oglądać, co w ich mieście robi to duże zwierzę.

W pewnym momencie zauważyli, że "miś" wspiął się nawet na jeden z balkonów. Udało mu się wejść aż na drugie piętro budynku - użył w tym celu zewnętrznych schodów. Przewiesił się przez barierkę, chwilę odczekał, a następnie zszedł na ziemię i uciekł jedną z wąskich uliczek.

Lokalni powiadomili od razu odpowiednie służby, a chwilę później na miejscu pojawił się także burmistrz. Specjaliści zebrali sierść niedźwiedzia do badań i stwierdzili, że prawdopodobnie przechodzi on teraz okres dyspersji, dla której charakterystyczne są dalekie wycieczki młodych niedźwiedzi.

Co byście zrobili, gdyby po waszej ulicy przechadzał się niedźwiedź?

Nowy Jork w czasie epidemii koronawirusa wygląda jak z filmu grozy! Spójrzcie na te zdjęcia.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów