Warszawska Starówka zachwyciła Koreę Południową. Dwie Koreanki nakręciły film, który robi furorę

Anna Respondek 01.08.2017
Prezenterki z Korei
Fotografia: Youtube.com/

Polacy doskonale wiedzą, że Stare Miasto to zabytek, który cieszy oczy. Teraz dowiedzieli się o tym także mieszkańcy Korei Południowej.

Warszawska Starówka jest największym powierzchniowo zabytkiem Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ten fakt właśnie przyciągnął do stolicy dwie prezenterki z Korei, które postanowiły nagrać w Polsce filmik, prezentujący miasto z perspektywy zwiedzającego. Materiał został zrealizowany dla KBS World TV, który jest telewizyjnym kanałem dla międzynarodowej publiczności prowadzonym przez koreańskich prezenterów. 

Kobiety już od wyjścia z samolotu prowadzą swoją relację, okraszając ją wieloma żartami. Na nagraniu możemy zobaczyć, jak zmagają się z biletomatami, zachwycają się ludźmi oraz ich otwartością. Prezenterki słuchały również kompozycji fortepianowych Chopina w Łazienkach Królewskich, którymi były oczarowane. Materiał pełen jest pozytywnych emocji, stanowi znakomitą reklamę Polski, można z niego także dowiedzieć się, jak turyści widzą miasto oraz jego mieszkańców. 

Pomimo tego, że filmik został opublikowany 5 dni temu, ma już ponad 73 tysiące wyświetleń, a liczba ta rośnie każdego dnia. 

A wy co sądzicie o takiej promocji Polski?

giphy-downsized (30)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów