Kolejne miejsce w Polsce docenione przez turystów z całego świata! Otrzymało nagrodę Travellers' Choice

Paulina Ermel 23.09.2020
Warszawa
Fotografia: Shutterstock

Kolejny sukces Polaków! Zostali docenieni w prestiżowym konkursie portalu podróżniczego.

Travellers' Choice Awards to coroczny prestiżowy ranking publikowany przez portal Tripadvisor. To nic innego jak lista miejsc noclegowych, restauracji i atrakcji turystycznych, które zostały docenione przez użytkowników tej platformy.

Turyści z całego świata przyznają tym miejscom gwiazdki, a także wystawiają opinie, dzięki którym następni goście mogą mieć pewność, że trafili w odpowiednie dla siebie miejsce. W tym roku w rankingu Travellers' Choice pojawiło się jedno miejsce z Polski. Ten obiekt noclegowy szczególnie przypadł podróżnikom do gustu.

Travellers' Choice rozdane. Wśród wygranych Polacy

Wśród tegorocznych wygranych w konkursie Travellers' Choice znalazł się... Hotel Bristol! Ten pięciogwiazdkowy obiekt, który znajduje się przy ulicy Krakowskie Przedmieście, w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Prezydenckiego, po raz kolejny został doceniony przez turystów.

Na stronie Tripadvisor obiekt ten oceniło 2600 osób, a jego średnia ocena to 4,5! Przedstawiciele hotelu pochwalili się swoją wygraną w mediach społecznościowych. I wyrazili zachwyt nad tym, że podróżni z całego świata wciąż doceniają zalety tego miejsca.

Warto zwrócić też uwagę na to, jak został opisany hotel na platformie Tripadvisor.

Położony w samym sercu Warszawy przy słynnym Trakcie Królewskim, Hotel Bristol od 1901 roku jest najbardziej charakterystycznym punktem orientacyjnym i wyróżniającym się w mieście. Głównym założycielem i pierwszym właścicielem hotelu był słynny polski pianista, kompozytor i premier - Ignacy Jan Paderewski. Od początku swojego istnienia znany jest jako najbardziej luksusowy hotel w Polsce, wyznaczający trendy w sztuce i designie, nadążający za nowoczesnością.

Trzeba przyznać, że brzmi to zachęcająco, prawda?

Oto najbardziej nietypowe hotele w Polsce. Nocleg w nich to niezła przygoda!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów