Ten kraj oferuje turystom 2 noce za darmo. Wszystko po to, żeby zachęcić ich do przyjazdu w dobie pandemii

Paulina Ermel 26.08.2020
Szwajcaria
Fotografia: Shutterstock

Każdy, kto zdecyduje się odwiedzić to szwajcarskie miasteczko w czasie pandemii, otrzyma tu darmowe 2 noce!

Pandemia koronawirusa na świecie zmieniła nasze życie. Przez szybko rozprzestrzeniający się patogen przez kilka miesięcy sparaliżowane było funkcjonowanie wielu państw na świecie. Teraz powoli wszystko wraca do normalności, ale wciąż musimy zwracać uwagę na niektóre ograniczenia.

Mocno przez koronawirusa ucierpiała turystyka wielu krajów. Władze państw, które słyną z corocznych odwiedzin tysięcy turystów, starają się zachęcić podróżnych, aby znów zajrzeli w ich progi.

Barbados oferuje chętnym możliwość pracowania z tego regionu zdalnie, jeśli tylko zdecydujemy się polecieć na tę piękną karaibską wyspę. Wyspy Kanaryjskie opłacą leczenie i kwarantannę każdemu, kto zarazi się koronawirusem podczas pobytu tutaj. Z kolei Szwajcaria wpadła na jeszcze inny pomysł.

Szwajcaria oferuje turystom 2 noclegi za darmo

Szwajcaria również chce zachęcić podróżnych, aby przyjechali na jej tereny w czasie koronawirusa. Dlatego też oferuje bony po 100 franków każdemu, kto zechce tu w najbliższym czasie spędzić minimum 2 noce.

Jeżeli wybieracie się w najbliższym czasie do Genewy, czeka na was Geneva Gift Card w wysokości 100 franków - czyli ok. 400 zł - który możecie wykorzystać w tutejszych hotelach lub restauracjach. Jeżeli zdecydujecie się opłacić za pomocą tego bonu nocleg, wygląda na to, że dwie noce w Genewie spędzić całkiem za darmo!

Bon obowiązuje do końca tego roku i warto go wypróbować!

Aż trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, jakie stworzyła natura.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów