Nowy trend dotyczący podróży poślubnej! Czym jest solomoon?

Paulina Ermel 20.03.2019
Podróż
Fotografia: Shutterstock

2019 rok upłynie pod znakiem solomoon. Czym jest ten trend i dlaczego na pewno nie wszystkim się spodoba?

Większość świeżo upieczonych małżonków myśli o tym, żeby po ślubie wybrać się w egzotyczne miejsce, gdzie będą mogli spędzić trochę czasu we dwójkę. Wiele par udaje się w podróż poślubną od razu po uroczystości, inne odczekują trochę czasu i również wyjeżdżają. Jednak 2019 rok przynosi nowy trend dotyczący podróży poślubnych.

Solomoon - nowy trend

W tym roku króluje nowe trend - solomoon. Jak możecie się domyślić, jego nazwa ma nawiązywać do terminu honeymoon. Jednak oznacza zupełnie coś innego. Otóż w tym roku króluje podróż poślubna w wersji solo. Oznacza to tyle, że małżonkowie podróżują osobno!

Brzmi jak próba rozdzielenia świeżo upieczonych małżonków? Nic z tego! Otóż solomoon zyskuje coraz większą popularność, a celem samotnej podróży jest tak naprawdę możliwość spędzenia czasu oddzielnie, zanim wyruszy się we wspólną podróż przez całe życie.

I choć oferta skierowana jest dla osób świeżo po ślubie, korzystają z niej także ludzie, którzy od lat są w związkach. W ten sposób mogą wyjechać, odpocząć od codziennej rutyny i przede wszystkim zatęsknić.

Przekonuje was taka inicjatywa?

Lubicie podróże, a do tego odrobinę adrenaliny? Mamy kilka miejsc, które nadają się wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach. Sami zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów