Największy śnieżny labirynt znajduje się w Polsce! I znów jest otwarty

Paulina Ermel 03.01.2019
Śnieżny labirynt
Fotografia: Shutterstock

Śnieżny labirynt to jedna z atrakcji, jaką swoim gościom oferuje Zakopane. Zobaczcie, gdzie dokładnie się znajduje i kiedy można z niego skorzystać.

Zakopane to jedno z najpopularniejszych miast w Polsce. Właściwie całym rokiem można spotkać tutaj tłumy turystów, którzy chcą skorzystać z uroków i atrakcji tego położonego u podnóża gór miasta. Prócz możliwości wjechania na Kasprowy Wierch, korzystania z licznych tutaj stoków narciarskich i przejażdżki kolejką linowo-terenowa na Gubałówkę, można skorzystać z jeszcze jednej ciekawej atrakcji.

W Zakopanem bowiem kilka sezonów temu powstał Śnieżny Labirynt, który ponownie został otwarty!

Śnieżny labirynt w Zakopanem

Śnieżny Labirynt powstał na przełomie 2015/2016 roku. To atrakcja usytuowana w Zakopanem pod samą Wielką Krokwią. Labirynt w tym roku już po raz czwarty został uruchomiony dla spragnionych wrażeń turystów.Zakopiańska atrakcja ma 3000 m2 i jest największym tego typu obiektem zbudowanym ze śniegu i lodu na świecie. Budowa Śnieżnego Labiryntu zajmuje miesiąc i może być wykonana wyłącznie w czasie minusowych temperatur.Labirynt to część śnieżnego parku Snowlandia. Ma on wysokość 2 m, a zabawa polega na tym, aby przejść przez labirynt bez zgubienia się - a o to nietrudno.Skusicie się na taką atrakcję?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Tutaj śpi się pod gołym niebem. Poznaj minimalistyczny i jednocześnie bardzo oryginalny oryginalny hotel, w którym warto przenocować.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów