Chcesz się czuć bezpiecznie? Kup sobie schron nad morzem! Wystarczy symboliczna złotówka

Bunkier w lesie nad morzem
Fotografia: Shutterstock

Kup sobie schron nad Morzem Bałtyckim! Wystarczy symboliczna złotówka, a to wyjątkowe miejsce może być twoje.

Nie ma to jak dobry schron. Zwłaszcza, w dzisiejszych czasach, gdy zagrażają nam pandemie, a jasnowidze przewidują wojnę i koniec świata. Oczywiście mówimy o tym z przymrużeniem oka, ale strzeżonego, wiadomo, Pan Bóg strzeże. W sieci natomiast pojawiła się okazja nie do odrzucenia! Jak podaje portal Trójmiasto.pl, jedna z z firm zamierza pozbyć się... schronu w Gdyni! I można go zakupić już za symboliczną złotówkę.

Zobacz także: Jackowski przewiduje, że czeka nas coś gorszego niż koronawirus! "Zacznie się nagle"

Schron w Gdyni do kupienia. Wystarczy symboliczna złotówka

Jak podaje WP.pl jest to obiekt znajdujący się w Gdyni Oksywiu. Schron pamięta jeszcze czasy II wojny światowej i składa się z aż 8 pokoi! 

Łączna powierzchnia schronu wynosi 500 m kwadratowych. To olbrzymi metraż, który można zakupić już za złotówkę! Jest jednak jeden mały problem. Schron objęty jest ochroną konserwatorską. 

Co to dokładnie oznacza? Schron nie może zostać zburzony, a wszelkie ingerencje i remonty muszą być skonsultowane z konserwatorem zabytków. 

Prowadzimy działania, by działka pod bunkrem została wydzielona z terenu naszej inwestycji. Zależy nam, by potencjał historycznego obiektu był w pełni wykorzystany. W tym celu jesteśmy w kontakcie z władzami samorządowymi i organizacjami społecznymi, które interesują się militariami oraz historią. Jesteśmy gotowi przekazać schron, ważne jest to, żeby obiekt w przyszłości był właściwie zagospodarowany i utrzymany - tłumaczy Łukasz Borkowski z firmy Atal, która jest właścicielem schronu, w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Jak podaje Trójmiasto.pl, są już pierwsi chętni na jego nabycie! Jeżeli zatem schron wpadł wam w oko, musicie się pospieszyć.

Zobacz także: Polska plaża na liście najbezpieczniejszych w Europie! To dobry kierunek na tegoroczna wakacje

Wiedzieliście, że w Polsce mamy piramidę? To jednak niejedyne oryginalne miejsce na naszej mapie. Poznajcie 9 najdziwniejszych miejsc, które znajdują się w naszym kraju. Będziecie zaskoczeni! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów