Są młodzi, seksowni i świata nie widzą poza sobą. Co miesiąc odwiedzają nowy kraj

Magdalena Barszczak 14.05.2018
Jake Snowden i Marie Ferling
Fotografia: Shutterstock

To najseksowniejsi podróżnicy świata?

Marzyliście kiedykolwiek o życiu jak w bajce? Spójrzcie tylko na zdjęcia tej pary! Jake Snowden i Marie Ferling są piękni, młodzi, zakochani na zabój i co miesiąc odwiedzają razem nowy zakątek świata.  

Zobacz także: 7 rzeczy, które Polacy uznają za normalne, a obcokrajowców zadziwiają

Zwiedzili 22 kraje w 22 miesiące

Niemka i Australijczyk poznali się przez przypadek na plaży w Tajlandii. Kolega Marie zgubił jej telefon w morzu. Aby o wszystkim zapomnieć, dziewczyna wybrała się na drinka. Tam poznała Jake'a. Imprezowali razem przez cztery dni, po czym ich drogi się rozeszły. Mieli jednak co innego zapisane w gwiazdach.

Jake wyrobił sobie wizę i pojechał za Marie do Wietnamu. Szybko zostali parą. Dwa lata w nieustającej podróży może wystawić na próbę nawet najbardziej udany związek. W tym przypadku przeciwności losu tylko ich scaliły. Razem przemierzyli już 22 kraje i mają apetyt na więcej. 

Na naszej liście mamy wiele miejsc do odhaczenia. Właściwie to nie sądzę, żeby kiedykolwiek się skończyła - mówił Jake.

Ich plan to nowy kraj co miesiąc. Razem zwiedzili już część Europy, Tajlandię, Wietnam, Indonezję, USA, Meksyk, Amerykę Środkową i część Ameryki Południowej. Para zrobiła sobie przerwę, by odwiedzić rodziców Marie w Niemczech i kilka miesięcy popracować Australii. Po Azji, Malediwach i Sri Lance kolejny kierunek to Maroko, Egipt i Jordania.

Zobacz także: Piękni, młodzi, zakochani na zabój. Oto najpiękniejsze małżeństwo świata!

Z każdą kolejną podróżą Marie i Jake coraz bardziej zakochiwali się w sztuce fotografii. Powoli stała się ona ich pasją, otrzymywali też pozytywny odzew od internautów. Ich wojażom na Instagramie przygląda się już prawie 100 tys. osób. 

Młodzi, seksowni i zakochani. Ich zdjęcia podbijają sieć:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów