Czegoś takiego jeszcze nie było! Ryanair rozdaje darmowe bilety

Malwina Wasilewska 25.09.2020
samolot
Fotografia: Shutterstock

Spieszcie się, bo niebawem promocja dobiega końca!

Mimo że koronawirus Irlandzkie linie lotnicze Ryanair wprowadziły wyjątkową ofertę dla swoich klientów. Już niebawem będziemy mieli możliwość otrzymać bilety za darmo. Poznajcie szczegóły.

Ryanair rozdaje darmowe bilety!

Branża lotnicza w związku z pandemią koronawirusa przeżywa poważny kryzys. Jednak przedstawiciele tanich linii robią wszystko, aby zachęcić nas do kupowania biletów. Ryanair zaproponował klientom niepowtarzalną promocję. Zgodnie z jej zasadami, kupując jeden bilet samolotowy, drugi dostajesz gratis.

Oferta „kup jeden bilet, drugi masz za darmo” miała zakończyć się 24 września o północy, ale ze względu na duże zainteresowanie została przedłużona do godziny 18:00 25 września 2020.

Promocyjne loty dostępne są z 12 polskich lotnisk: z Warszawy (Modlin), Krakowa, Gdańska, Szczecina, Rzeszowa, Wrocławia, Lublina, Katowic, Poznania, Łodzi, Olsztyna i Bydgoszczy. Oferta dotyczy wyłącznie lotów od 25 września do 14 grudnia 2020 roku. W jej ramach możemy wybrać się za darmo do wielu zagranicznych miast, m.in. Wiednia, Brukseli, Lizbony, Mediolanu, Rzymu, Londynu, Paryża, Oslo, Sztokholmu, Aten, Kopenhagi.

Aż trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, jakie stworzyła natura.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów