Przez pół roku zwiedzaj Europę i rób zdjęcia. Ta firma za wszystko zapłaci

Redakcja 23.02.2017
Podróż
Fotografia: Pixabay

Aby otrzymać pracę marzeń trzeba spełnić kilka wymogów, ale przede wszystkim być kreatywnym. 

Na wszystkich, którzy od siedzenie przy biurku wolą pracę w terenie, a przy okazji kochają podróże, firma Busabout ma doskonałą wiadomość. Trwa właśnie rekrutacja na stanowisko podróżnika. Poszukiwane są dwie osoby, które poświęcą pół roku życia i zwiedzą Europę.

"Rekrutujemy do najlepszej pracy na świecie!" - tak rozpoczyna się ogłoszenie zamieszczone przez firmę Busabout. Jej właściciele poszukują dwóch pracowników, którzy przez sześć miesięcy będą podróżować po Europie, a swoimi spostrzeżeniami podzielą się z internautami. Oczywiście, firma zapłaci na środki transportu, zakwaterowanie i posiłki. Jeśli projekt uda się zakończyć z sukcesem, przewidziana jest dodatkowa wypłata. Warunek? Obszerna i pomysłowa relacja z podróży w mediach społecznościowych i na blogu. 

Zanim jednak będzie można spakować plecak i wyruszyć w podróż życia, trzeba się troszkę napracować. Firma Busabout chcąc mieć pewność, że zatrudni odpowiednie osoby, przygotowała dla nich niebanalne zadanie.

Mapa podróży po Europie
Fotografia: blog.busabout.com/brand-ambassador/

Mapa podróży po Europie

Praca dla kreatywnych

Ci, którzy marzą o posadzie ambasadora muszą wypełnić i wysłać specjalny formularz umieszczony na stronie Blog.busabout.com w zakładce "Brand Ambassador". Do niego należy dołączyć maksymalnie trzyminutowy film, w którym opowiemy o sobie i swojej pasji do podróżowania, a także ulubionych miejscach. Pracodawca zdradza, że liczy się przede wszystkim kreatywność i oryginalność. Im ciekawszy film, tym lepiej. Jeśli jednak chcemy zostać producentem wideo, musimy przesłać maksymalnie dwuminutowy film, w którym pochwalimy się swoimi umiejętnościami w tej dziedzinie. 

Inne wymagania, które musi spełnić kandydat to pełnoletność, ważny paszport, umiejętność biegłego posługiwania się językiem angielskim i oczywiście chęć do podróżowania i dzielenia się swoimi wrażeniami z innymi. Szczęśliwcy będą mieli szansę zwiedzić takie miasta jak Barcelona, Amsterdam, Kraków, Paryż, Praga, Berlin, Budapeszt, czy chociażby Nicea. 

Jest jeszcze jeden, bardzo ważny warunek. Osoby, które starają się o posadę, muszą być gotowe do podróży od końca kwietnia do końca września 2017 roku. Dokładny termin rozpoczęcia wyprawy zostanie ustalony indywidualnie. 

Aplikacje można przesyłać do 5 marca 2017 roku. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów