Lubisz latarnie morskie? Praca marzeń w Kalifornii czeka!

Paulina Ermel 11.01.2019
Latarnia morska
Fotografia: Shutterstock

Jedna z kalifornijskich latarni morskich potrzebuje dwóch opiekunów. Atrakcyjne wynagrodzenie i niezwykłe wrażenia czekają!

Lubisz latarnie morskie? A może masz ochotę na małą przygodę? Mamy dla ciebie coś specjalnego! Latarnia morska na wyspie East Brothers poszukuje dwóch pracowników. Zarobią trochę pieniędzy, pomieszkają w latarni i z pewnością doznają niezwykłych wrażeń.

Aby zostać "latarnikiem" trzeba przejść rekrutację, ale płeć, wiek, a także narodowość nie mają żadnego znaczenia. Także do boju!

Praca marzeń w Kalifornii

Latarnia morska na wyspie East Brother w Kalifornii poszukuje dwóch osób do pracy w latarni. To właśnie tutaj zamieszkaliby ochotnicy, do obowiązków których należałoby dbanie o latarnie, obsługa jej - jest całkowicie zautomatyzowana, więc to proste - a także kontakt z licznie przybywającymi tutaj turystami.

Za pracę w latarni dwie osoby otrzymają ok. 490 tys. złotych. Niestety właśnie z tych pieniędzy będą musieli się tu utrzymać, ale też zadbać o latarnię. Całe szczęście większą część kosztów serwisowych latarni pokrywają pieniądze, które wpłacają chętnie wrażeń turyści - często decydują się oni na nocleg w latarni, a ten kosztuje ok. 1200 zł za dwie osoby za noc.

Trzeba pamiętać o tym, że w latarni morskiej nie ma internetu i telewizji, więc jest to praca dla osób, które potrafią się zająć sobą bez tego typu dóbr. Nie oznacza to jednak, że musi być nudno, bo nie brakuje tu gości, a sceneria sprzyja odpoczynkowi i oczyszczeniu umysłu.

Pracownicy zostaną wyłonieniu w rekrutacji, a pracę rozpoczną 1 maja 2019 roku. Zgłaszacie się?;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Stewardessy mają nie tylko odpowiedzialną, ale też pasjonującą pracę. Zobaczcie, jakie zdjęcia z podróży pokazała jedna z pań pracujących na pokładach samolotów.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów